Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom barátai lenéznek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom barátai lenéznek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Konkrétan kaptam egy gúnyos jelzőt, csak akkor még nem is ismertek személyesen. Párom jól megvan velük, gyerekkori barátai, de nekem nincs kedvem menni hozzájuk.
2016. jan. 9. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Beszéld meg ezt a problémádat a pároddal és kérd meg őt, hogy beszéljen velük erről.

Egyébként meg sz..rd le, hogy mit mondtak akkor, mutasd meg nekik, hogy ők mekkorát tévedtek.

2016. jan. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én a barátommal beszélnék erről, mert gondolom ez neked nagyon nem esik jól és te is szeretnél velük jóban lenni.


Nálunk a barátaival jóban vagyok, egyedül 1 valaki éreztem, hogy ne vagyok neki szimpi, aztán róla kiderült, hogy nagyon ilyen pasitársaság kedvelő és nem szereti ha vannak ott sokszor nők. Úgyhogy ilyen felszínes a kapcsolatunk, de egyre jobban kezdi megszokni a helyzetet, már 3 éve. Most már (persze nem mindig), de néha hív, ha van valami nagyobb összejövetel.


Nem tudom mit mondtak, de ha téged leszólnak akkor a barátod helyébe sem esne ez jól és úgy állnék a barátaimhoz, hogy megkérdezném, hogy ezt most miért mondták. Gyerekkori barátai, de lehet mégsem olyan jó haverok.

2016. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kaptál gúnyos jelzőt,mikor nem is ismertek.


Ez őket minősíti.


Nem lenéznek,hanem a gyerekkori barátok elég féltékenyek szoktak lenni a barátjuk szoros kapcsolatára,ez így volt/van az én életemben is.

2016. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nem lenéznek,hanem a gyerekkori barátok elég féltékenyek szoktak lenni a barátjuk szoros kapcsolatára"


Hát igen, ez elég valószínű. Lehet nálam is ez a probléma, mikor nekem semmi bajom a legjobb haverjával, de mintha neki lenne velem. Többi haverjával nagyon jól kijövök, mindenhova hívnak.

2016. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!