Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás, mert nem kedvelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás, mert nem kedvelnek a barátai?

Figyelt kérdés

A barátommal évek óta együtt vagyunk. Az első év még oké volt, aztán az egyik alapból tehetős barátja megházasodott. A csajjal nem jövök ki, de azóta ők még inkább a toppon vannak anyagilag. Néha belém kötöttek, amikor a barátom nem volt ott, de azzal még nem foglalkoztam.

Most azonban ők egy halom pénzt kaptak karácsonyra, meg luxus utazást valami egzotikus helyre 2 hét all inclusive.

Ez engem nem zavar, hiszen mindenki azt ad, amit tud. De amikor megmondtam, hogy én ruhákat meg ilyen apróságokat kaptam (elég szegény vagyok, és a ruhák is hatalmas segítség), kinevettek.

Szeretem a barátom, és ő nem tehet róla, hogy a barátainak elvették a milliók az eszüket (vállalkozók a szülők mindkét félről, a srác meg főnök vmi cégnél), de rosszul esik, hogy bántanak, amikor ő nincs ott, és ő ezt nem hiszi el, mert hogy biztos csak a féltékenység beszél belőlem, mert én szegény vagyok. Pedig tényleg nem, nem érdekel a pénz.


2016. jan. 6. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ezért még ne a barátoddal szakíts, ha vele minden rendben

esetleg mondd el neki, hogy mi történt

vagy csak ne vegyél tudomást a barátairól

2016. jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De már régóta ez megy, és már nagyon bánt. Ő nem hiszi el, hogy biztos csak én szívom nagyon mellre, hogy kicsit nevettek azon, hogy nekem nem gazdagok a szüleim. De felnőtt ember ilyenen már ne nevessen, nem kamaszok vagyunk, nem a szülők vagyonával kéne kérkedni.
2016. jan. 6. 15:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kár lenne elhagyni a barátodat.

Nem téged nem kedvelnek, hanem önteltek és lenézik azokat, akiknek nem szalad annyira a szekér.

Dehát...magas lóról lehet nagyot esni.

2016. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél a barátaival. Ha közös a program, akkor te ne menj el. A barátodon múlik, hogy ezután mit lép. Tudomásul veszi, hogy így nem lesznek közös programotok, szakít a barátaival vagy szakít veled. Ha az utóbbi akkor meg nem nagy veszteség.
2016. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bevallom a barátom egyik legjobb barátja nekem nem olyan szimpatikus. de ha lehet nem hangoztatom. inkább nem megyek a közös programjaikra, ami szerintem nem is baj. hagyok neki teret. eszembe nem jutna szakítani vele emiatt. vele jársz, nem a barátokkal. nem kötelező velük is beszélgetned,jóban lenned
2016. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne a barátodat büntesd, mert a barátai gyökerek! Aki a párommal így viselkedne, az nekem utána nem lenne barátom, hiszen ezáltal engem sem tisztelne. Mondd el neki mindenképp!
2016. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Szövegértés!!!

A pasi tud a dologról, de nem hisz a barátnőjének!

2016. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!