Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valamit nem értek: egyes nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit nem értek: egyes nők miért elnézőbbek a fizikai megcsalásért, mint a lelki megcsalásért?

Figyelt kérdés
2016. jan. 9. 17:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, természetesen egyikkel sem lennék elnéző. Meglep kicsit a kérdés, ugyanis az érzelmi megcsalás (pláne ha nagyon beleszerelmesedik valakibe), az a mi szerelmünknek és a kapcsolatunknak a halálát jelenti. Ha összevesztünk, és rámászik egy nőre , az nem feltétlen jelenti, hogy a szerelmünknek vége, bár a távolbol asszem, már itt is befigyel az, hogy afelé tartunk...a fizikai megcsalás a ffira nézve gáz, mert jellemhiba. az érzelmiről nem tehet, nem ő befolyásolja, hogy mást kezdett el szeretni. de ez utobbi a mi kapcsolatunk azonnali halálának oka .
2016. jan. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
te egyébként a fizikait tartod kevésbé elnézhetőek ? nem értem a kérdést és a mögötte lévő véleményt.
2016. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
A lelki megcsalásról nem tud a fél világ --> nem ciki.
2016. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
1: Ez nem igaz. Az emberek igenis tudjál kontrollálni az érzelmeiket. Csak nem akarják, vagy elhitették velük, hogy nem lehet. Bár persze életkortól vagy érettségtől is függ.
2016. jan. 9. 18:03
 5/26 A kérdező kommentje:
3: Nem hiszem. Megfigyeltem az ismerőseimen keresztül, hogy ha egy nőt megcsalnak mindig 100%-ig a férfi hibája. Tehát áldozat.
2016. jan. 9. 18:04
 6/26 anonim ***** válasza:
az érzelmeidet nem tudod kontrollálni. csak arrol tudsz dönteni, hogy keresed-e a kontaktust akár csak messziről is azzal, akihez vonzodsz, miközben más a párod és természetesen a te döntésed, hogy melyiket választod. valaki mindkettőt akarja. ebből lehet a megcsalás. azt soha az életben nem fogod tudni kontrollálni, hogy mikor esel szerelembe, ez nem annak a kérdése, hogy elhitették velünk. pláne hogy minden szerelem elmulik egyszer. hiába házasodsz azzal a hittel, hogy nem fog elmulni, természetesen elmulik. az érzelmi megcsalás a párkapcsolat szerelmi részének a halála (egyébként az évek mulása, a gyerek születése..stb. is folyamatosan koptatják) , de nem feltétlen a házasság és a kapcsolat vége, a döntés a felek kezében van ilyenkor. a teljesen érzelemmentes fizikai megcsalás pedig jellemhiba. de itt is döntés kérdése, hogy mit teszel, megálljt parancsolsz magadnak vagy sem. természetesen ezerszer jobban fájna nekem, ha érzelmileg csalnának meg, de egyik sem megbocsájthato.
2016. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
elég ritkán van olyan probléma egy kapcsolaton belül, hogy 100-ig csak az egyik fél hibája.
2016. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

"az érzelmeidet nem tudod kontrollálni. csak arrol tudsz dönteni, hogy keresed-e a kontaktust akár csak messziről is azzal, akihez vonzódsz, miközben más a párod és természetesen a te döntésed, hogy melyiket választod."


Így értettem az érzelmek kontrollálását. Ezek szerint én gyakorlatiasabb vagyok. :)

2016. jan. 9. 19:13
 9/26 anonim ***** válasza:
Jo. Igazság szerint lelkiekben tényleg addig tart egy szerelem, amig mindkét embernek csak a másik van, de ilyen nem nagyon van egy életen át. nemhogy a szerelem érzése, ami elmulik, de a kizárolagosság is, hogy senki más nem érdekel , mig meg nem halsz. persze ennek is sok fokozata van. de a házasságok és kapcsolatok nem ezeken mennek szét, pláne hogy gyakran nem is tud a másik érzelmi kilengéséről valaki. ha ezen buknának el, akkor 99%-os lenne a válási arány. igy "csak" 60%. az érzelemmentes fizikai megcsalás számomra mindenképpen elsődlegesen az egyénre vonatkozo jellemhiba és csak másodlagosan a kapcsolatom problémáinak kifejezője, mig az érzelmi megcsalás, amit a párom nem befolyásolt, az nem jellemhiba, nem tehet rola, de sokkal drasztikusabb jele annak, hogy a kapcsolat szerelmi-érzelmi részének vége. függetlenül attol, hogy együtt élünk -e még ez után 2 vagy 20 évig.. minden szerelem elmulik, de nem mindegy hogy hogy , hogy jön-e a helyébe másik szerelem valamelyik félnél..stb. a szerelmesnek az fáj a legjobban, ha a másik mást szeret. ilyen egyszerű a válasz a kérdésre. de mindkét tipusu megcsalás hatalmas probléma a kapcsolatra nézve.
2016. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

"a szerelmesnek az fáj a legjobban, ha a másik mást szeret. ilyen egyszerű a válasz a kérdésre."

Aham. Tehát nő vagy?

2016. jan. 9. 22:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!