Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ahhoz szokott, hogy lexarják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz szokott, hogy lexarják, és zavaró neki a figyelmesség. EZ MI?

Figyelt kérdés

Van most 1 lány akivel mostanság egyre többet találkoztam, jókat beszélgettünk órákon keresztül, egy a hobbink, stb stb. Van barátja, de sokszor el-el ejtette, hogy nem törődik vele eleget, nem figyel rá eléggé, megbeszélt találkozóikat elfelejti, nemrég majdnem kiadta az útját, hogy vagy összeszedi magát, vagy végeztek.


Sajnos túlságosan is megkedveltem, úgy gondolom egy értékes ember, akiért megérni többet tenni, elkezdtem úgymond udvarolni. Figyelmes voltam, próbáltam mosolyt csalni az arcára, apró ajándékokkal meglepni (nem ilyen virágcsokrokra kell gondolni, meg költséges dolgokra, semmi tolakodó), és ez látszólag sikerült is, tetszett neki.


Erre, amikor úgy éreztem, szeretném ha tudná, hogy érzek ( ÉN IDIÓTA!) elmondtam neki. És mit mondott? Jól esett neki a törődés igen, észre is vette, tetszek is neki, de azt szokta meg, hogy nem foglalkoznak vele, xarnak rá, és a törődés neki új!!! HÁT ITT ELDOBTAM AZ AGYAM!


Hogy van ez? Mindenhol azt hallani, azt akarják a nők, hogy nőként kezeljék őket, tegyenek értük, meglepjék őket, mosolyt csaljanak az arcukra, erre tessék b+!


3 napja nem alszom, a gyomrom görcsben, és egyszerűen nem tudom, hogy most kicsesztem magammal ezzel a coming outtal, vagy lehet még esélyem.


2016. jan. 9. 18:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre lenne igénye, akkor nem lenne a mostani kapcsolatában.
2016. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyasmit hallasz, hogy így a nők, úgy a férfiak, annak a 90%-át dobhatod a kukába, ha hús-vér emberekkel kezdesz érintkezni. Ez a lány is egyedi eset, mint mindenki.

Nem szokta meg a törődést, de tetszik neki, akkor meg miért ne lenne esélyed? Kár, hogy van barátja.

2016. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Valami komoly lelki sérüléssel kell rendelkeznie valakinek, ha ahhoz vonzódik, hogy nem törődnek vele...
2016. jan. 9. 18:56
 4/16 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen akkor lerázott ezzel?
2016. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem kerek valami a múltjában, de pont emiatt nem is biztos, hogy logikusan, kiszámíthatóan fog viselkedni.

Például lehet, hogy sosem fog szakítani a barátjával, akkor sem, ha egyértelműen jobban érezné magát veled, mint vele.

Reménykedhetsz, de szerintem ne lepődj meg semmin.

2016. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Hidd el, hogy nagyon nehéz lehet annak a lánynak. Ha szeretsz valakit, akkor sajnos előfordul, hogy a fától nem látod az erdőt és szépen lassan hozzászoksz a rosszhoz. Igen! A rosszat is meg lehet szokni. És amikor jön valaki, aki jó, azt nem úgy fogja fel, hogy végre valaki, aki megadja azt, amit egy nő kívánna, hanem elkezd azon gondolkodni, hogy vajon mi lehet a furfang a dologban? Mert hidd el kedves kérdező, hogy ha valaki megszokta a rosszat és hogy nem foglalkoznak vele, akkor utána a legkisebb jó mögött is a hibát fogja keresni.


És nem okolhatod őt ezért. Írom ezt úgy, hogy teljes mértékben megértelek, tényleg mindenhol azt lehet hallani, hogy a nők a figyelmes férfira vágynak.


Amúgy van egy nagyon jó közmondásunk, jóból is megárt a sok!

2016. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2016. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy lerázott-e. azt mondta: a figyelem jól esik neki, de azt szokta meg, hogy xarnak rá, és ez (a figyelmesség) új számára, nem tudja hova tenni.
2016. jan. 9. 19:07
 9/16 A kérdező kommentje:
#7 ezt a friendzoneos dolgot már tanulmányoztam sokszor, külföldi oldalakról! és emiatt a kezdetektől fogva úgy viszonyultam hozzá, ahogy tanácsolják itt is. éreztettem színtisztán, hogy nem barátkozni akarok, hanem szexuális vonzalom van, érintések, bókok, stb. és ezek ellenére jól elvoltunk, semmi olyan jelet nem láttam rajta, hogy ez nem tetszik neki.
2016. jan. 9. 19:12
 10/16 anonim ***** válasza:
Ilyen pedig van. Az a baj, hogy mikor elkezdesz valakivel találkozni, nincs senkire ráírva, hogy amúgy később, mikor már önmaga lesz, akkor elfelejt odafigyelni a másikra. Valószínűleg itt is ez történt, mire a lány észrevette milyen is a srác, addigra már 'benne volt'. És lehet hogy klisés, de nehéz egy ilyenből kilépni, sokszor pont azért, mert a személy azt hiszi, hogy csak ennyit érdemel. Én is ilyen vagyok, nem vagyok hozzászokva, hogy foglalkoznak velem, de szerintem a te esetedben ez nem egyértelmű elutasítás. Akár az is lehet, nyilván nem látok a fejébe, de arról is lehet szó, hogy tényleg csak meglepted. Viszont ha nem szakít a barátjával, akkor halott az ügy, ezt viszont saját magától kell megtennie. De az is lehet, hogy ő ez a szeret szenvedni típus. Nehéz ennyiből megmondani.
2016. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!