Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a párom "neheztelése"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a párom "neheztelése"?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem nagy dolog, de én azért a szívemre vettem (tudom,hogy nem kéne)

Délelőtt a vizsgámra tanultam, majd vizsgázni mentem. A barátommal délután háromra beszéltünk meg találkát, vacsi, ottalvás stb...

Vizsga után egy ismerősömmel kellett találkoznom, (középkorú nő) akivel el kellett intéznem valamit. Utána beültünk egy kávéra és elkísértem szülinapi ajándékot vásárolni, spontán. Majd hazamentem ebédelni, és tanultam a következő vizsgámra (ami két nap múlva volt)


Meséltem a páromnak, hogy mivel telt a napon. Erre ő megjegyezte, hogy "Bezzeg XY-nal tudtál találkozni délelőtt, velem meg nem." Erre én: "De hát most itt vagyok, háromra beszéltük meg" Erre ő: "Jól van, de én egész nap egyedül voltam otthon. plusz főtt kaja sem volt otthon, akkor elvittelek volna kajálni"


Ezen elgondolkodtam, hogy csináltam-e valami rosszat. Anyámat otthon kérdeztem erről, erre ő azt mondta: "Nekem alap, hogy ha bent vagyok a városban és lenne egy barátom, akkor felhívnám, hogy hé, bent vagyok a városban, nincs kedved találkozni"


2016. jan. 10. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kérdés milyen sűrűn találkoztok.

Anyukád baromságokat beszél,nem vagytok összenőve a barátoddal,nehogy már ne mehess úgy el valahova,hogy nem megy veled.

A barátod elmehetett volna egyedül is ebédelni,gondolom nem mozgássérült.

Nem értem mi van,látom te sem.

+-ra aznap megvolt a tali beszélve,feltételezem nem hetente 1x,vagy 2 hetente találkoztok csak.

2016. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időben kevesebbszer, a vizsgaidőszak meg a karácsony miatt. De amúgy 3x-5x hetente
2016. jan. 10. 10:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen bosszantó dolgok miatt megy el a kedvem a párkapcsolattól. Ugyan olyan értetlenül kezelem az ilyet mint te. Nem értem miért kötöszködnek emberek hasonló szituációkkal. Annyira nem szeretem az ilyen hülyeségeket, hogy gátol abban, hogy együtt legyek valakivel. F
2016. jan. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha én lettem volna a szituációban, ugyanúgy viselkedtem volna, mint te. Bármennyire is szeretek valakit, nem érzem úgy, hogy folyton az ő valagában kéne lennem, főleg akkor, ha már előre tudom, hogy jó pár órát együtt fogunk tölteni. Szeretem másokkal is ápolni a kapcsolatot, plusz az apróbb spontán események (pl. beülök valakivel kávézni, akivel nem beszéltem meg előre) kicsit felfrissítik a rutint, ami jól tud esni.

A barátod (és az anyukád) más típus, a maga szempontjából jogos a neheztelése, mert egyszerűen ragaszkodóbb. Meg valószínű kevésbé tudja magát elfoglalni egyedül, így úgy érzi, elvesztett egy délelőttöt, amit veled is tölthetett volna.

Ezen a téren elég eltérőek vagytok, úgyhogy figyeljetek oda, mert nem mindig lesz magától értetődő az egyiknek, hogy mit mond, tesz és gondol a másik. Több megbeszélésre, kompromisszumra lesz szükség.

2016. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok amilyen te, egyszerűen csak nem szoktam annyira spontán találkákat összehozni, hogy ne tudjak előre szólni a páromnak. Mindig elmondom, hogy ezután lehet összefutok ezzel és ezzel. Sosincs belőle probléma. Akkor sem lenne, ha véletlenül futnék össze egy régi ismerőssel, akivel elbeszélgetünk 1-2 órát. Minden áldott nap találkozunk, ennyi belefér. :)
2016. jan. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Amúgy én nem vagyok ilyen. Nagyon ritka, amikor én valakivel spontán töltök egy kis időt.
2016. jan. 10. 11:16
 7/12 anonim ***** válasza:
vizsga idöszak miatt ritkábban talàlkoztok, gondolom eset előttre utánra is érvényes, szeret szeretne minnél több idöt tölteni veled , becsüld meg neked se esne jòl ha haverjával sörözne amikor együtt is lehetnétek. Magam ellen beszélek lehet de nagyszüleim öregek kicsi faluba laknak .... sokat segitettek minket most tudom viszonozni kicsit, volt baratnőm nem tolerálta ezt mert ha oda el tudok menni akkor hozzà mert nem.
2016. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 RRR ***** válasza:

szerintem nem

nem "helyette" töltöttél időt a nővel

2016. jan. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

Ezt a gyökeret, még főzni sem tud! :D Eleve közös vacsi volt a terv, mi közöd az ebédjéhez? Életképtelen egy pasid van...

Nem értem, hogy ha én 3-ra megbeszélek egy randit, amin 3-kor meg is jelenek, akkor mire fel kéne mentegetőznöm, meg magyarázkodnom,hogy miért nem mentem korábban. Nem a randi helyett volt spontán dolgod, hanem előtte.

2016. jan. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"A barátommal délután háromra beszéltünk meg találkát, vacsi, ottalvás stb... " - és, ha jól értem, te szó nélkül lesz_rtad ezt a megbeszélt dolgot?

Hát neheztelnék én is....

2016. jan. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!