Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom "elhagy" a hobbijáért....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom "elhagy" a hobbijáért. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A párom gondolt egyet, és a hobbija miatt (sport) bejelentette, hogy elköltözik tőlem 300 km-re. Már régebben pedzegette, de nem hittem el, hogy meglépi... Azt reméli, hogy ebből egyszer meg fog tudni élni, olyan sikert ér el. Hozzá kell tenni, hogy nem egy olyan sportot űz, amiből itthon busásan meg lehet élni, akár kezdő, közép szinten is, sőt nemzetközi szintre is nagyon nagyon kevesen tudnak eljutni.


Tehát nem egy komoly életviteli előrelépésről van szó, tanulás, jobb munkahely, hanem egy dédelgetett álom. Azt tervezzük, hogy havonta, másfél havonta találkozunk.


Szerintetek van ennek a dolognak jövője, vagy idővel szépen lassan meghal az egész, jobban járok ha lassan felkészítem magam rá.


2016. jan. 7. 19:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
idővel szépen lassan meghal az egész....ez van
2016. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Mióta vagytok együtt? Van lehetősége annak, hogy belátható időn belül ismét egy városban fogtok lakni?
2016. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 RRR ***** válasza:
71%
szerintem elhal az egész
2016. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem az utóbbi, ha csak nem mész vele.
2016. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem sok esely van arra, hogy ez mukodokepes lesz...
2016. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Am mi a hobbija?
2016. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk együtt, én a tanulmányaim miatt biztos nem tudok utána költözni, max. ha ott hagyom az egyetemet...
2016. jan. 7. 19:34
 8/15 A kérdező kommentje:
a hobbija a sport, maratoni futás
2016. jan. 7. 19:35
 9/15 A kérdező kommentje:
barátaim azt mondták, amit nehéz elfogadnom, hogy egyértelműen döntött, a hobbija fontosabb neki, mint a párja...
2016. jan. 7. 19:36
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
A nők hajlamosabbak lemondani dolgokról a kapcsolatuk miatt, a férfiak meg úgy vannak vele, hogy ha ez a nő lesz a feleségük, akkor együtt tölthetik még az egész életet, ha viszont nem, akkor minek mondjanak le a kedvéért bármiről? Csak rajtatok múlik, hogy mi lesz kettőtökből. Biztosan hálás lesz, ha támogatod őt, de ha nem költözhetsz utána hamarosan, akkor valamennyit lazulni fog a kötelék és olyankor szokott belépni a párkapcsolatokba a harmadik.
2016. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!