Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a párommal? Türelmetlen vagyok?

Figyelt kérdés

2 hónapja van új munkahelye, de már az első napon kiderült, hogy rosszabb, mint bármi. Széthullik fizikailag, annyira kevesen vannak rengeteg munkára, és széthullik lelkileg is, mert idegesíti magát, hogy elege van ebből a munkából, az emberekből, a munkatársaiból, az életből.

Én is nagyon nehezen bírom ezt, mert kb. semmi másról nem szól az életünk 2 hónapja, csak arról, hogy neki mije fáj, mennyire utálja a munkahelyét, a munkatársait, nem akar dolgozni menni, munka után gyakorlatilag használhatatlan, mert bent nem tud senkivel beszélgetni, nem is akar, órákat agyalgat mindenen, hülyeségeken, aminek a vége az, hogy ő inkább felköti magát egy nagy fára, mert semmi értelme az életének. Szeretem őt, próbálom támogatni, de felőröl ezzel engem is teljesen. Iszonyatos ilyeneket hallani tőle, és fel sem fogja, mennyire rosszul esnek ezek nekem. Nap, mint nap megfordul a fejemben, hogy mi van, ha megteszi?! Szerinte nekem is jobb lenne, úgyis elfelejteném őt gyorsan. Felmondani nem akar, addig, amíg új munkahelyet nem talál. De igazából nem is annyira keres mást, úgy érzem. Mondjuk igazából itt a környékünkön szinte semmi nincs. Én úgy gondolom, az itteni körülményekhez képest, magasak az elvárásai, nem akar több műszakot, nem akar 10-12 órázni, nem akar megszakadni, de szeretne sokat keresni. 2 szakmája van, de egyik sem szellemi, mindkettő fizikai.

Hozzátenném, engem 2 hónapja addig szekált, míg fel nem mondtam a munkahelyemen. Hasonló típusú helyen dolgoztam, mint ő, mellette elég nagy felelősség is ült a vállamon, kicsit rágörcsöltem az egészre, és elég nehéz volt emiatt lelkileg. Sokat sírtam és rengetegszer eljátszottam a gondolattal, hogy otthagyom az egészet, de az egy biztos állás volt, valamilyen szinten szerettem is csinálni, és nem akartam otthagyni, kellett a pénz. De egy este olyan fejmosást kaptam tőle, hogy másnap felmondtam. Persze azóta is munkanélküli vagyok, mert miatta nem is vállalhatok el akármilyen munkát.


Nem tudom mit tegyek vele, mit mondjak neki, már nem tudom, hogyan tarthatnám benne a lelket.


2016. jan. 10. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, ez nem munkahelyi probléma. A párod depressziós játszmákat játszik veled, méghozzá keményen.

Hogy valóban depressziós-e, az ennyiből eldönthetetlen, jó eséllyel abba is kezd belecsúszni.


Az mondjuk tök gáz, hogy rávesz, mondj fel a bizonytalan semmire. Épeszű ember előbb keres új helyet, és ha talált, akkor mond fel...

2016. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én vagyok a h**lye, hogy hallgattam rá, felmondtam és beleugrottam a nagy semmibe. Azóta is bánom. :(
2016. jan. 10. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem munkaügyben rendbe kell tennetek az életeteket. ne bánd ha egy helyet otthagysz
2016. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Durva. Mai világban sajnos semmi se 100%, hipp-hopp az ember pénz nélkül lehet. Ezt tudnia kéne a párodnak, és örülni annak ami van, márha szeretne dolgozni. De ő nem szeret ott dolgozni, nem akar dolgozni mert elvették ot a kedvét, felmondana szíve szerint de akkor kudarcot vallana kenyérkeresőként, hiszen a férfi dolga az anyagi biztonság megteremtése, a nőé meg az érzelmi biztonság és boldogság megalapozása. A párodon egy kiseb csoda segíthetne, láttam is egy sorozatot amiben a feleség lefeküdt a férje munkaadójával, titokban tartották, de a férj kapott jobb pozíciót és fizetésemelést. Ez is egy alternatíva.
2016. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!