Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha 6 éve nem hajlandó összeköltözni, akkor már ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés
Megbeszélni vele nem lehet a témát, mert vagy ideges lesz és faképnél hagy, vagy ígér egy fél évvel későbbi időpontot hogy majd akkor. Nos ez a fél évvel későbbi időpont sztori már 4 szer el lett játszva, mikor eljött a kitűzött dátum, eszébe se volt albérletet keresni, mert még nincs felkészülve rá. Kitűztük az 5. alkalmat is, 2016 tavaszát. Pár hónap van odáig, de semmilyen lelkesedést nem látok nála most sem, a pénzét elveri, nem tesz félre, sőt új kocsi vásárlásán gondolkozik, emiatt gondolom hogy ez akkor megint esélytelen. A kapcsolatunk annyi hogy hétvégén 2 szer találkozunk, még csak együtt aludni se tudunk, de úgy tűnik neki ez ennek ellenére elég. Én viszont mostmár mindenképpen el akarok menni itthonról, nem érdekel hogy vele vagy nélküle. Egyedül nem tudok fenntartani egy lakást, ezért olyan terveim vannak hogy egy férfi ismerősömmel költöznék össze. Nincs köztünk semmi, csak ő is rá van szorulva hogy lakótársat keressen, nekem meg más ismerősöm, barátnőm nincs aki hajlandó lenne erre. Idegenekhez, meg egyetemistákhoz biztos nem költöznék, csak ismerőssel akarok. Viszont akkor gondolom, még ő hisztériázna (barátom), hogy biztos megcsalom ezzel az illetővel.
2016. jan. 10. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen hisztizne, mert valószínűleg ő csal meg téged. Más magyarázatot nem tudok arra, miért ne akarna összeköltözni és miért elég neki bőven heti 2 találkozó, ráadásul együtt alvás nélkül.
2016. jan. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne akarj vele összecuccolni, mert látod, nem egy irányba halad a dolog. Kizártnak tartom, hogy heti 2x-i találkozás és 0 együttalvás neki "elég".
2016. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne is reménykedj.


Sőt nem akarlak elkeseríteni,de olyan,mintha csak szeretője lennél.Bár az 6 év alatt csak kiderült volna.


Mit kapsz ettől a férfitól 6 év után?


Szerintem sürgősen szokj le a lelkifurdalásról is,hogy összeköltözöl egy másik férfival,mert ennek a férfinak van titkolnivalója előtted hidd el!

2016. jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad le, hogy hány éves, de szerintem nem érdemes abban reménykedni hogy ő valaha is össze akar majd költözni veled. Szemmel láthatóan nem az a típus. (Véletlenül nem anyuci kicsi fia?)


Bár semmi közöm hozzá, de az sem normális, hogy nem alszotok együtt rendszeresen - már 6 éve. Nem vagyok benne biztos, hogy ő olyan komolyan gondolja ezt a kapcsolatot, mint te. Szerintem gondold ezt át.


Ami a költözést illeti, ha lesz külön szobátok, és zárható a fürdőszoba, nem hiszem hogy akadály lenne.

2016. jan. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Interferencia ***** válasza:
Ne reménykedj.
2016. jan. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért majd írd le a fejleményt mi történt miután összeköltöztél mással,mert én is önfenntartó vagyok,nem mindegy mit fizetünk egyedül,ő meg ahogy látom nemigen száll be semmibe sem.


Szóval kíváncsi vagyok....

2016. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szórja a pénzt, nem tesz félre stb.


Ilyen emberrel ne akarj közös életet...majd a te pénzedet is el fogja verni.


Jobban járnál ha szépen lezárnád ezt a kapcsolatot, és keresnél olyat aki valóban szeret téged. Mert hogy nem szeret, az biztos. Aki szeret az arra törekszik, hogy amint csak lehet, együtt éljetek, hogy minden nap veled keljen, veled feküdjön, és nem kifogásokat keres. Nem ideges lesz, ha a párja meg akar vele beszélni egy ilyen fontos dolgot, egyáltalán, lehet vele beszélgetni fontos dolgokról, úgy, hogy nem játssza a besértődős kiskamaszt. Gondold át.

2016. jan. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogy te csak a szeretője vagy...
2016. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintetek, ha 38 év alatt nem nőtt ki a bal karom, akkor már ne is reménykedjek?
2016. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!