Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátomnak, hogy az apja miatt nem szeretnék vele összeköltözni?

Figyelt kérdés
A párom szülei háza mögött van egy kisebb ház, ami régen párom nagyszüleié volt, de ők beköltöztek emeletesbe, és barátom megörökölte, és kitalálta, hogy lakjunk ott, mert így nem kéne fizetni albérleti díjat. Azonban van egy kis bökkenő amit tuti nem mernék elmondani a páromnak. Hogy akkor minden nap látnám az apját, aki valami miatt tetszik nekem. Pontosabban úgy szexuálisan vonz. 22 évesek vagyunk, párom apja 42. Soha nem vonzódtam idősebbekhez, de valahogy ő mégis vonz. Próbálom is kerülni, ritkán megyünk oda, mert a szemébe se nagyon merek nézni. Nem akarok kikezdeni vele, meg eszembe se jut rámászni ne értsetek félre. Mit mondjak a páromnak, miért ne költözzünk oda?

2015. dec. 12. 15:53
 1/5 Caerus ***** válasza:

Nyilván kényelmetlen lenne az első pár hétben, de azért vagyunk emberek, mert tudunk uralkodni az ösztöneinken. HA ilyen gondot jelentene, akkor soha az életben ne szállj fel buszra vagy más tömegközlekedési eszközre, ne állj sorba közértben és mindenkit kerülj munkahelyeden/egyetemen, nehogy véletlenül valakit vonzónak találj.


Tetszeni, vonzani sokan lehetnek (mi férfiak sem vagyunk vakok), de szeretni csak a párod szereted.

2015. dec. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó ezt tudom, de azért mégis csak az apja. És valamiért nagyon kellemetlenül érzem magam amiatt, hogy így gondolok az apjára, aki a leendő apósom.
2015. dec. 12. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy pár év múlva a párod is olyan lesz, mint most az apja.


Én odaköltöznék.

2015. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Gondolj arra, hogy pár év múlva a párod is olyan lesz, mint most az apja."


Ez szerintem hülyeség. Miért lenne olyan?

2015. dec. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ritka szitu egyébként nehogy azt higyjétek. Anyám is mesélte, hogy nála is ez a helyzet állt fent akkori apósával (nagyfaterommal) és eleinte elég kellemetlenül érezte magát emiatt. Aztán elköltöztek faterommal külön lakásba és úgy már megoldódot ez a "probléma".
2015. dec. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!