Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve vagyunk együtt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve vagyunk együtt a barátommal. Kb havonta ha szexelünk, és szerintem ez nem normális. Van egy srác akivel annak idején olyan erős vonzalom volt köztünk és olyan jó volt vele. Hiányzik. Mostanában nagyon sokszor gondolok rá. Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátom,ő is engem, de ez így nem jó.Beszéltünk már erről, de semmi változás nem történt.Egy kapcsolatban szükség van az intimitásra.Nálunk szinte már nincs.Nem tudom mit tegyek.Nem tudom azt a másik srácot miért nem tudom kiverni a fejemből már több mint 2 éve.Nem tudom mit tegyek !?
2016. jan. 11. 10:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!A sport tervben van,a gyógyszert meg már abba hagytam.És én is éreztem amíg szedtem,hogy nem kívánom,nem izgattak azok a dolgok amik a tabletta szedése előtt,nem is érdekelt annyira ha nem szexeltünk,mint most,hogy már abba hagytam, bár nem tudom az abba hagyás után mennyi idő múltán lehet érezni a változásokat,de ha amiatt, ha nem már nagyon zavar,és bánt a dolog.
2016. jan. 11. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!