Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerintetek normális vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek normális vagy sem?

Figyelt kérdés
29 éves férfi vagyok és fél éve együtt vagyok a barátnőmmel és nagyon szeretjük egymást. A kapcsolatunk legelején a orális szexnél bírtam kb 10 percig. Most, hogy egyre mélyebbek az érzéseim, csökken ez az idő. Aggódok emiatt. Leírnám, hogy mire gondolok. Szeretkezni jelenleg nem szeretkezünk, mert most kezdte el a tablettákat szedni, óvszerre meg sajnos kiderült, hogy allergiás vagyok. Hetente 3-szor találkozunk. Nemrég volt egy olyan napunk, hogy meztelenül izgattuk egymást (egymáshoz dörzsölőztünk, nemi szerv a nemi szervhez (kb 10 perc), kézi munka ( kb 2 perc) ), utána én elégítettem ki orálisan kb.30 perc. Amikor éreztem, hogy közeledik olyan érzésem volt, hogy én is ott vagyok. Egyszerűen az felizgatott, hogy Neki jó. Utána amikor Ő csinálta szájjal meg 1 perc volt Nekem. Ez picit frusztrál engem. Plusz mondjuk még félek az óvszer elhagyásától is. Eddig óvszerben 1. menet 10-15 perc volt, a második meg 30-40. Most egyszer próbáltuk gumi nélkül, megszakításosan és hihetetlenül érzékeny voltam 2-3 perc. Mondjuk ott is volt előjáték kb 20-25 perc Én nem nagyon csináltam még gumi nélkül. Félek, hogy csalódást okozok Neki. valaki segít nekem?

2012. okt. 4. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ne felj! hanem erezz es szeress. es ha az lessz a celod hogy tovabb bird akkro tovabb fogod birni. a felelmeiddel is megteremtesz egy valosagot amit a szereteteddel is megtehetnel. ez most egy erzekenyebb idoszakod, de lessz majd amikor nem fogsz epp ennyit erezni es akkor majd tobbet is fogod birni. szereted ot es ez a lenyeg!
2012. okt. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%
az időt szerintem rosszul érzékeled, hacsak nem méred stopperral. én nem bírnék és nem is lennék hajlandó fél órán keresztül nyalni. a 30-40 perces kufirc két dolgot jelenthet: vagy tényleg csontkeményen áll a farkad és élvezitek mindketten vagy nagyon bénáztok és nem tudsz eldurranni. 20-25 perc előjáték után nem olyan nehéz elélvezni, pláne ha perfekt szopás vagy ilyesmi van. natúrpunciba dugni sokkal élvezetesebb. ne foglalkozz ennyit a lánnyal, arra koncentrálj, hogy neked legyen jó és neki is attól lesz jó. te lehetsz szerelmes, de a fütyid nem, mert bestresszel. ne érzelegj, hágd meg egyszerűen, akkor és úgy, ahogy neked tetszik. te vagy a vezérhím szét kell szórnod magvaidat, reprodukálnod kell önmagadat, hogy utódaidban megsokasodj. ne félj, hogy csalódást okozol, az ő dolga, hogy minden vágyadat kielégítse és a te farkad ettől lesz erős, ami meg neki jó. ó nem cserélgetjük a szerepeket ne legyél kislány. ne akarj megfelelni. te teszel szívességet neki, hogy megdugod. a farok különös dolog. néha bestresszel. néha hamar eldurran, néha belankad. kapcsold ki az agyad és az érzelmeidet. legyél perverz és kemény. ha mindenképp ragaszkodsz az előjátékhoz, elsősorban a lányra koncentrálj, neked addig kell előjáték amíg feláll rendesen és kedved lesz kufircolni, ha előtte lényegében kiverik a kukidat és a lány felizgultsága nem a te szinteden van, ott valakinek kevésbé jó. ne hagyd, hogy bestresszeljen a farkad. ha dugás van, akkor kukába az érzelmekkel. férfi vagy a teremtés koronája, aki arra hivatott, hogy beverje a lompost a punciba, ne legyél kiskutya, ne hagyd elveszni az önuralmadat, mert alapvetően ez a gond, hogy túl sokat foglalkozol a lánnyal és a felesleges kérdésekkel. a barátnődnek attól lesz jó, hogy neked jó. az ösztönök utat találnak maguknak, ha nem vagy béna. ne félj a natúr puncitól, mert úgy a legjobb. érezned kell, hogy uralkodásra születtél és te vagy aki dugsz, a barátnőd pedig, akit dugnak. farkalld meg őszintén és keményen és ne gondolkodj azon, hogy csalódást okozol. szép dolog a szerelem, de nem kell tőle becsicskulni. egy férfinek tudnia kell mikor mekkora teret engedjen az érzelmeinek. lehet érzelgősen dugni, de jó erekció és finom hamvas meleg nuni kell hozzá. ha kotonnal megy, akkor menni fog anélkül is! amíg az agyad nincsen rendben, addig ne várj csodát. natúr puncit kefélni (ugyanis ettől félsz) a világ legtermészetesebb és egyik legszebb tevékenysége. amit érzel közben, az maga az élet. te fiú vagy, aki teszi a dolgát és élvezi, a barátnőd feladata pedig, hogy befogadjon egy péniszt és élvezze. életerős, fiatal komoly férfi vagy, akinek harmóniában kell lennie önmagával, nem vagy tuskó, nem vagy selejt, nem vagy beteg, nem vagy evolúciós zsákutca, szereted a barátnődet, akarod, hogy jó legyen neki, bízz magadban, ne stresszelj és minden rendben lesz. ha ideges vagy fújd ki magad, lazíts, a lány is dolgozzon, ettől megjön az önbizalmad és jó szeksz lesz belőle, de a te önértékeléseden, gondolataidon is múlik. az élet tudja, hogy minek hogyan kell történnie, neked ezt csak útjára kell engedned. nem írtál a harmadik, negyedik és ötödik menetről. az, hogy érzékeny vagy koton nélkül, szerintem természetes. szexelj sokat koton nélkül és működni fog. ha egyszer-egyszer korán elélvezel ne ess kétségbe, csináld újra. soha ne kudarc élménnyel fejezd be a szexpartit. nem szégyen néha korán elélvezni. utána jobb lesz. ne gondold, hogy vesztenivalód van. amikor a barátnőddel szexelsz, akkor ne a lelkét, hanem a testét szeresd elsősorban. ez fontos.
2012. okt. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!