Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bocsánatot kérjek a barátomtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánatot kérjek a barátomtól a hülye viselkedésem miatt?

Figyelt kérdés

Ő mostanában nagyon elfoglalt és fáradt (munka miatt), én pedig nekiálltam hisztizni, hogy nem foglalkozik velem. Most már tudom, hogy igaza volt, de elég keményen fellépett velem szembe, és közölte, hogy majd keres, ha lenyugszanak a most tornyosuló munkahelyi gondjai... Én annyit mondtam oké, ekkor még sértődött voltam, de most már nagyon szégyellem magam... :( Mit tegyek? Megvárjam, hogy valóban ő keressen vagy kezdeményezzek én és kérjek bocsánatot?

Elég friss kapcsolat egyébként.


2016. jan. 11. 22:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok, és mióta vagytok együtt? :)
2016. jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
22 és fél éve
2016. jan. 11. 23:03
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp tudasd, hogy megbántad, ne tolakodó módon, hanem éreztesd, hogy tényleg nagyon bánt a dolog, és légy türelmes vele. :) Hidd el nincs rosszabb egy embernek, ha nincs egy lélegzetvételnyi ideje sem, és még a barátnő is "hisztizik". (nem szeretem ezt a szót) :)
2016. jan. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Ha úgy érzed, hogy hibáztál, bánod a viselkedésed, akkor igen.
2016. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
csak még nem higgadt le ::(
2016. jan. 11. 23:28
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha óvatosan csinálod, akkor értékelni fogja :)
2016. jan. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hogy érted, hogy óvatosan?
2016. jan. 11. 23:51
 8/17 anonim ***** válasza:
Kérj tõle bocsánatot és lepd meg valami aprósággal mert tényleg hülye voltál.
2016. jan. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
Szerintem bőven elég ha őszintén beszélsz vele vagy írsz neki. Elmondod, hogy hülye voltál és sajnálod a dolgot.
2016. jan. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
írd meg neki, h bocsánatot kérsz és nem volt igazad és alig várod,h találkozzatok! Örülni fog neki tuti
2016. jan. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!