Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolatomban néha hibázom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatomban néha hibázom. Ezeket a hibákat beismerem és bocsánatot is kérek. De a barátnőm ha hibázik, alig ismeri el és azt mondja, hogy Tőlem tanulta ezt is. De ez nem így van. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Amikor ő vét egy hibát igyekszem megbocsájtani és minél gördülékenyebbé tenni a dolgokat, hogy minden rendben legyen.Hiába írok neki egy kedves smst - akár egy verset is csak úgy - nem kapok rá választ, mert kellemetlen neki mások előtt a telefont nyomkodni.. - pedig más miatt szokta. Legutóbb reggel-délben és este türelmetlenkedett velem. Este megkérdeztem tőle hogy van valami más baja is? Erre 10perces monológba kezdett. Megkértem had válaszoljak én is és olyan ingerült lett, hogy belekiabált az arcomba. Magára hagytam, visszamentem. A hibás én maradtam... Nem értem :( Bocsánatot a saját stílusáért alig tud kérni, de nagyon lekezelő minden kis apróságomért.

2015. nov. 23. 22:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia

Montad már neki hogy téged ez mennyíre zavar?

Ha igen és nem változtat rajt ez rámehet a kapcsolatotokra és ha így sem változtat rajt,szakítani kell vagy evvel a hibájával elviselned.

Nekem is volt ilyen párom ráadásul megsértődött mindenen,nem is akart rajt változtni pedig töbszőr mondtam neki h zavar és ezmiatt sok volt a vita és vége is lett!

Kicsit hülyén fogalmaztam ,de remélem érted!?

L/23

2015. nov. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Szia, igen értem. Néha én is fennakadok dolgokon, amik teljesen értelmetlenek, de sok dolgunk van és sokszor keveset is vagyunk együtt. és tényleg emberek vagyunk, hibázunk. Ezeket szerintem ellehet viselni és ha bocsánatot kér valaki azt értékelni kéne..


Hiába mondtam neki. Mindig én vagyok a hibás és azt mondja, hogy én kötök bele mindenbe és elégedetlenkedek folyton. Minden hónapban kapott tőlem virágot, vittem cukrászdába, együtt főztünk, kis apróságokkal mindig megleptem és nagyon sokszor elmondtam neki hogy mennyire sokat jelent nekem. Persze én is sok jót kaptam tőle. Egy csomó jó élményünk volt és szinte az egész országot bejártuk 1 év alatt. Mondtam neki hogy én már nem akarok ezzel szórakozni. Vele szeretnék lenni, boldogan. Ma írtam neki egy szép smst. Nem válaszolt a munkatársai miatt... aztán írtam neki egy smst, hogy képzeld mi történt! Választ sem kaptam! aztán kiderült hogy máshol írt nekem,neten, ahol soha nem szokott írni. Bocsánatot kértem tőle. De ő tovább lovagolt rajta. Próbáltam egyensúlyozni és elterelni a témát más irányba is. Hiába írtam akkor is kedveseket. Én semmit nem kaptam vissza. Utána felhívtam, hogy nem leszek elérhető egy darabig neten, így a megbeszélthez képest csak később tudunk beszélni. Meg se kérdezte hogy vagyok. Csak duzzogott. Este végre beszéltünk. A többi már a kérdésben megfogalmazódott.. Én nem szeretnék más lánnyal együtt lenni. Tényleg szeretem. Mit tegyek? Legyek passzí

2015. nov. 23. 22:25
 3/18 A kérdező kommentje:

* bocsi véletlenül korábban elküldtem.


Legyek vele szemben passzív vagy mi tegyek?

2015. nov. 23. 22:26
 4/18 anonim ***** válasza:

Na azért látom vannak rendes pasik is :)

Hát probáld meg h passzív vagy vele hátha segít.

Meg az még nem lenne nagy baj szerintem h duzzok. De írtad hogy lekezelő is veled,ezen meg szerintem minden képpen változtatnia kéne. És ezt neki kéne megértenie hogy így pl nem beszélhet veled. Ezt alapossan átkell beszélnetek.

Amikor mondod neki h ez milyen rosszúl esik neked mit reagáld

2015. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
reagál? *
2015. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A baj itt, hogy vagy nem illetek össze, vagy már nem szeret. Aki a másikat szereti igazán, annak az egója nem ennyire fontos. Úgy tűnik ebben a kapcsolatban Te vagy aki őt jobban szereti, mint viszont. Lehet, hogy túl tapadós, vagy romantikus vagy neki. Kezdd el hanyagolni, ne irkálj neki, hátha feltűnik a változás. Ha ez sem segíti észre téríteni, gondolkozz el, hol romlottak el a dolgok...
2015. nov. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Már többször megkértem rá. Szerinte csak poénkodik. De nem minden témában vagyok vevő a poénokra - pl.: ha elvagyok úszva valamivel, és nem tudom h hova kapjam a fejem. Erre: de gyökér vagy hogy nem mentél a nyelvórádra (poén..? - velem van a baj?).. megkértem hogy ne mondja ezt, és inkább támogasson abban, hogy a kényszerhelyzetben meghoztam egy döntést. Ezek olyan apróságoknak tűnnek, de szerintem tök alapvetőnek kéne lenniük.


Akkor megpróbálok passzív lenni. Pedig a héten is lettek voltak programjaink.

2015. nov. 23. 22:42
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2015. nov. 23. 22:43
 9/18 Fish1 ***** válasza:

Először is olyan dolog miatt ne kérj tőle bocsánatot, ami miatt nem te vagy a hibás (pl. hogy olyan helyen írt, ahol nem szokott), mert ezekkel a helyzetekkel vissza fog élni.

Azt látom, hogy ő mindent úgy szeretne, ahogy ő gondolja, és magasról lesz@rja azt, hogy te mit akarsz. Ha valami nem úgy történik, ahogy neki tetszik, akkor kiborul, besérül. Egy kapcsolatban az egyenrangúság a fontos, nem az, hogy az egyik irányítsa a másikat. Ne hagyd magad az orrodnál fogva rángatni, mert ettől el fogsz papucsosodni és a barátnőd a maradék tiszteletét is elveszti irántad.

Az szerintem gyér duma, hogy nem szereti más előtt nyomkodni a telefonját, meg hasonlók. Egy sms-re kb 1 perc alatt válaszolni lehetne, ha akarna. Nekem ez olybá tűnik, hogy ezzel direkt hergel, hogy aztán valamibe jól beleköthessen megint. Húzd meg a határokat következetesen, és ne felejtsd el, hogy a változás belőled indul el. Ha máshogy állsz hozzá, ő is másképp fog viselkedni.

2015. nov. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem veled van a baj és ezek egy kapcsolatban tényleg alapvető dolgok.

Hát ( szerintem nem ) ,de remélem valamit segítettem.

2015. nov. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!