Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a páromat az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat az egyik volt osztálytársammal, ami nagyon rosszul esett neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A volt osztálytársammal csaltam meg, nagyon rosszul esett neki, de hajlandó volt újrakezdeni velem.. Én sem tudom mi volt ez, őt (a volt osztálytársamat) jórészt csak szexuálisan kívántam.. Mit tegyek hogy el tudjam feledtetni vele ezt az egészet, vagy legalábbis helyreállítani a bizalmat? Nagyon szeretem a páromat.. Azóta ha nem veszem fel a telefont, vagy nem vagyok fent facebook-on folyton gyanakszik.. Sajnos tényleg nagyon kiszúrtam vele.. Kérlek segítsetek.
2016. jan. 12. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet mit mondani. Köpj fel és állj alá.
2016. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Estienne ***** válasza:
100%
Bizalmat helyre állítani nem lehet csak kiérdemelni.
2016. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nem dobott ki,innentől legyél a korrektnél is korrektebb,aztán imádkozz,hogy az általában nagyon lassan visszatérő bizalom valamennyire visszajöjjön idővel.

Sajnos ezt elbaxtad,lehet örökké gyanakodni fog.

Hogyan derült ki a megcsalás,ez azért nem mindegy?

2016. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Csak szexuálisan kívántad? Épp elég baj az :D Tudod, ha elvágnak egy kötelet, megkötözheted, de már csomó lesz rajta. Na ilyen a bizalom is.
2016. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Azóta ha nem veszem fel a telefont, vagy nem vagyok fent facebook-on folyton gyanakszik". Maximálisan meg tudom őt érteni. Hasonlót sajnos nekem is át kellett élnem, remélem a srác hamarabb rájön arra, hogy kár volt megbocsátania, mert az emberben ez, mint egy fajta tüske, mindig megmarad. Szerintem erre nincs megoldás, a legjobb lenne, ha szakítanátok, de ez csak az én véleményem. F
2016. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Farolj be neki, hátha....
2016. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Mit tegyél? Röhögd ki a hülyéjét!
2016. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szakíts vele az ő érdekében, hogy megtalálhassa azt aki hozzá való. Mert te nem vagy az
2016. jan. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj ugyan már, a pasik ezt élvezik. Ha nem így lenne, kidobott volna mint macskát ssssszzz...
2016. jan. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!