Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm. Megvigasztalsz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 19:52
1 2
 1/13 anonim válasza:

Persze, számod?


47/F

2010. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mér szakított veled?:D
2010. márc. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Javol! You will get nagy hurka!

37/F

2010. márc. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen.ne légy szomorúúúú!jó volt?
2010. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vannak,akiknek ennél sokkal komolyabb problémáik akadnak.Ez a tudat vigasztaljon a nehéz időkben. :-D Így most jobb? :-)
2010. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Rá se ránts!Ostoba kis luvnya.Gyere igyunk néhány sört meg rövidet, azt bemutatlak egy kis vadóc szőkének...
2010. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazábol fekete volt. Számot sajna nem tudok adni mert szlovákiában éllek, ez is sajna. Minden a legnagyobb rendben ment.Hétvégén elmentem bulizni a haverokkal.kb 20 haver tudja tanusítani h még 1 csaj felé sem néztem, de valaki elterjesztette h smároltam az exemel . 20 ember tudja tanusítani h nem tortént semmi, de a barátnom már nem akarja elhinni, meg aztán szerinte már ugyis kihult a dolog.
2010. márc. 26. 20:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak elkeseríteni, de szerintem csak kapott egy okot h szakitson veled. Ez a dolog meg h kihült minden, ez is csak egy alibi. Szoval sok sikert a felejtéshez.
2010. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hidd el neked jó , én is jártam már így.

Utána találtam egy olyan csajt aki nem rinyált mindenért és tök jól megvagyunk.

2010. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajná már voltam így, de akkor a csaj a legjob haverommal jott osze.Próbállok optimistán gondolkodni, de 1 bomba csaj volt szinte topp modell, nehéz lesz elflejteni, ráldásul 1 suliba is járunk.
2010. márc. 26. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!