Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom semmibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom semmiben sem támogat?

Figyelt kérdés

Ha van egy álláspontom, egy véleményem valamiről, ő azt sosem tolerálja, mindig az ellenkező oldalon áll. Már nagyon idegesít, hogy semmiben sem tud egyetérteni velem, nem tudja átérezni a helyzetem.

Példa: a párom azt szeretné, ha ügyfélszolgálati munkatársként dolgoznék egy jól menő cégnél, de én magamat nem tudom elképzelni ilyen munkakörben, nem vagyok az a kommunikatív típus, ezért is választottam magamnak az informatikai képzést, mert ott kevesebbet kell foglalkozni emberekkel, de hiába mondom neki, nem érti meg. Mit tegyek?


2016. jan. 13. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Tégy amit akarsz!


Bár nem igazán értem, minek vagytok még együtt, ha semmiben sem értetek egyet. Ami nem megy azt nem kell erőltetni. Fölöslegesen minek húzzátok egymást?

2016. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ahogy az #1 írja.
2016. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sosem szerettem az olyan embereket, akik csak azért is az én álláspontom ellen vannak...

Szerintem egy párkapcsolatban pont az a lényeg, hogy támogassák egymást a felek, nem pedig mindenáron ellent mondjanak a másiknak. Ha a párod igazán ismerne Téged, akkor tudhatná, hogy neked ez az állás nem fekszik, szerintem csak arra hajaz, hogy minél több pénzt keres te is, vagy nem tudom. Azt láthatóan számba se veszi, hogy neked hogy lenne a jó.

Egy biztos, ez sehogy sem normális, szerintem próbálj beszélni vele. F

2016. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vegyetek be egy csajt és csináljátok 3-asban
2016. jan. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már megpróbáltam megbeszélni vele, de a válasza, hogy nem érti, miért baj, ha nem ért egyet. Nem fog támogatni egy olyan dologban, amivel ő nem ért egyet. Kicsit én is úgy vettem észre, hogy át akar alakítani olyanná, amilyen nőt elképzelt annó maga mellé.
2016. jan. 13. 17:51
 6/9 anonim ***** válasza:
szólhatsz neki,hogy én jönnék ügyfélszolgálatra :)))
2016. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Keress masikat.
2016. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindig úgy érzed,te vagy a hibás?

Birtoklási vágy, önzés,empátia hiánya.

Gondold át vele a dolgaid.

2016. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést én is kiírhattam volna :(

átérzem a helyzetet.

2016. jan. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!