Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj akivel régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akivel régóta szeretnék összejönni? LENT!

Figyelt kérdés
igazábol úgy oviól már ismerem tök jóba vagyunk ^^csak már sokmindenkivel összejött d evelem nem pedig kimutatoma szimpátiám^^ugyis:D
2010. márc. 26. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ki akadályoz meg? Csináld
2010. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csókold meg ha nem engedi nem lesz belőle sm...
2010. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha csakugy lesmárolnám és nemjönne be akkor mindennap égne a pofám,...
2010. márc. 26. 21:13
 4/9 anonim ***** válasza:

mi az az oviól? oviból vagy mi? :D


am hivd el valahova. nem muszáj randinak lennie

2010. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

menjetek el egy társasággal bulizni de olyan buliba ahol azért van pia. a csaj nem fog sokat inni ha igazi nő szóval itt már leis tesztelted hoyg megéri-e hajtani rá mert ha berúg mint atom szerintem felejtős..:P

és ülj oda mellé hívd meg valamire beszélgessetek érj hozzá a combjához és csókold meg. ha eltol semmi vész ráfoghatod a piára ha meg nem akkor grat. gondolkodhatsz a folytatáson:D hajrá:D

2010. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hívd el sétálni, úgy is szünet van, vagy a suliba menj oda hozzá, mondjuk kérj tőle egy számológépet, vagy kérdezősködj felőle, hogy van, mint van..Ha szimpatikus vagy neki, úgy is észre fogod venni.



Egyébként..mi az a ^^ jel ?:D

2010. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tök jóban vagyunk meg minden szóval ez simerkedős részt elpörgethetném:Dam nemrossz ötlet hnap ugy is kiruccanok vel (és pár barátommal egy buliba)....a ^^ egy mittoménmi xD
2010. márc. 26. 23:21
 8/9 anonim ***** válasza:

2 módszer:

1: ha valóban fontos beszéljetek msn-en, próbáld meg kideríteni az érdeklődési körét, és hívd el pl futni, úszni, táncolni, bulizni. és akkor a barátságból meglátjátok mi lesz

2: hívd el bulizni, igyatok, menjetek el vmi jó helyre, mondjátok h mekkora party, állatkodjatok, és utána véletlenül kapd l. Ha tetszik neki akkor csináljátok 1 arabig de ne éld bele magad . ink legyél úriember :D és utána találkozgassatok.

hát én a 2. módszert is vállalnám figyelj ez a világ már úszik a ge@iben én meg nem akarok álszenteskedni. Simán megjátszható a 2.... sok sikert

2010. márc. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudom. :\ Van egy csaj, akivel régóta szeretnél összejönni?


Btw, kort írhatnál, mert az sem mindegy, hogy 30 éves a csaj, és úgy volt sok mindenkivel, vagy 16 a csaj, és úgy... Bár mindkét verzió esetén fennáll a ribizmus veszélye. Utóbbi esetben jobban, szóval nem ajánlom, tehát a válaszom: nincs egy csaj, akivel régóta szeretnél összejönni.

2010. márc. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!