Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj, túlkomplikálo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, túlkomplikálok, vagy jogosan vagyok mérges és szomorú?

Figyelt kérdés
Pár hónapja valamiért többet veszekszünk a barátommal mint korábban. Kezdetben csak a szexen ment a vita, többet akartam, nem volt jó, figyelmetlen volt... Aztán ez hol megoldódott hol nem. Utolsó éves vagyok a gimiben, év elején tönkrement a kapcsolatom a legjobb barátnőmmel, az egyetlennel akivel bármit megbeszélhettem, jóformán tehát nincs senkim a barátomon kívül. De nem kezdtem el hisztizni, nem várom el tőle, hogy olyan dolgokat beszéljünk meg, amit egy baráttal kéne. Januárban felvették pestre mesterképzésre, nagyjából 2 órányira tőlem, minden nap feljár ebből következik az, hogy alig beszélgetünk, hetente egyszer találkozunk egy éjszakára plusz egy fél-3/4-ed napra...abból is az éjszaka a miénk, a másnapot végigtanulja. Beszéltünk már sokat róla de keveset szeretkezünk. Akkor hétvégén max 2x . Az is sokszor olyan rutinszerű. Fürdés, ágybabújás, film, szex. Az éjszakát végigalussza, reggel meg kipattan az ágyból és intézi a szokásos dolgait. Vehetek fel csipkét, lehetek előtte meztelen, fekhetek mellette meztelenül, simogathatom, ritkán adja be a derekát. És összességében nagyon rosszul érint ez, a távolság, hogy alig találkozunk, hogy alig beszélünk, ha mégis akkor fáradt, korán elmegy aludni, kevés a szex, nem megyünk sehova...stb stb. Nincsen kivel beszélnem, délutánonként nincs mit csinálnom amellett hogy tanulgatok az érettségire és kezd kikészíteni. Semmi, egyetlen hétvége, egyetlen délután sem alakul úgy ahogy szeretném egy kicsit sem. Nincs sikerélményem a kapcsolatunkban. Csak azt látom, hogy ó már megint itthagyott reggel simán, ó már megint halogatjuk a dolgot fürdés utánra, ó már megint nem tudunk találkozni, ó már megint tanul egész délután, már megint nem válaszol az üzenetemre, már megy is aludni...iszonyatosan bánt...egyébként szeretem őt, és örülök a sikereinek, és hogy sikerült bekerülni egy menő egyetemre egy menő szakra, de...hisztis vagyok? depis? jogtalanul bántanak a dolgok? Mit tegyek?
2015. márc. 2. 21:47
 1/6 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
Holy wall of text.
2015. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 C0r3 ***** válasza:
Szerintem a b lesz a megoldás. De ha nem akkor a 3
2015. márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
??? Légyszi valaki aki józanul meg tudja itélni a problémát..
2015. márc. 2. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Pont így voltam. Most úgy alakult, hogy mindketten passzíváltatunk egy félévet. Ha ittvagyok nála, néha úgy érzem, érdeklem, néha meg úgy, hogy nem. Nálunk is sokkal kevesebb a szex, mint szeretném, és olyan, mintha nem érdekelné, hogy nekem jó-e egyáltalán. Nem látom, hogy különösebben meghatná, hogy épp szexelünk.

Szóval fogalmam sincs, mi a megoldás, csak gondoltam írok, hogy lásd, nem vagy egyedül tanácstalanságoddal.

2015. márc. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Hasonló helyzetben vagyok, én sem tölthetek sok időt egy héten a barátommal, mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy ő többnyire igyekszik a legtöbb szabadidejét velem tölteni, de van, hogy egy nap nem is beszélünk annyi a dolga. Egy héten összesen 1 nap jut átlagban egy délután, egy este meg egy délelőtt. Nekem sok időbe telt mire ezt elfogadtam és kezdetben eléggé elhanyagolt, szerencsére mikor szóltam neki, akkor változtatott. Nekem is rajta kívül csak egy barátnőm van.

Szerintem nem vagy hisztis elvégre ha valaki szereti a párját akkor vele akar lenni és jó kapcsolatot akar. Próbáld meg megbeszélni ezt a barátoddal, kicsit újraépíteni a kapcsolatotokat és ha szeret akkor változtatni fog. Ha viszont tényleg sok a dolga, akkor próbáld meg elfogadni, ez most egy ilyen időszak, majd lesz szünet is mikor nem lesz ennyi tanulnivalója. :) Neked is van most olyan dolog amire fontos koncentrálnod, próbáld meg azzal lefoglalni magad. Így nem fogsz ilyeneken agyalni. Ha érezteti veled, hogy szeret, akkor nincs nagy gond szerintem, de ha megbeszéled vele és semmit nem akar tenni, akkor elgondolkodtató, hogy mit is érez valójában. Ha szeretnél erről beszélgetni még, akkor nyugodtan írj privátban. :) 20/L

2015. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem írok:)
2015. márc. 2. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!