Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a lusta barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a lusta barátommal?

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtem egy tanfolyamot, hétvégente, szombat, vasárnap van, áprilisig. Egész nap, délutánig. Szóltam a barátomnak, hogy örülnék, ha majd segítene a házimunkában, mert én nem fogom bírni, sok a tanulnivaló is. Ő erre azt mondta, nem fog takarítani. Ő hétvégén délig henyélt, aztán anyukához átment enni, és nem tudom még mit csinált mire haza értem, de a tv-t nézte. Mikor kimostam a ruhákat, megkértem teregessen ki, mert még hajat is kell mosnom, majd később megcsinálja, ez volt a válasz. Én mosok, főzöl, takarítok, és ha szóvá teszem nem csinál semmit, akkor megkapom, én hagyok szét mindent, én nem mosogatok, stb... na ilyenkor robbantam mit képzel magáról...

Fél 11 körül lefekszem, mert ugye én korábban kelek, mint ő, dolgozni is kell. Múltkor később feküdtünk le. Szóvá tette miért nem maradunk fel éjfélig, mert ő sose fáradt, sose álmos még fél 11-kor. Hát arra már nem mondtam neki semmit...


2016. jan. 14. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem kellett volna magadra vállalni minden feladatot. Utólag nehezebb lesz korrigálni. Szerintem itt csak komolyabb ultimátum segíthet. Pl.: ha nem végez házi munkát, mehet haza. Bár ha ennyire szarik a fejedre, szerintem élni is fog a lehetőséggel.
2016. jan. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vállaltam magamra mindent. Már a kapcsolatunk legelején is én takarítottam, mert láttam, ő nem csinálja meg. A többi dologról nem is beszélve. Ő meg mindig ígérgeti, hogy majd főz, stb... de a tv nézésén kívül más hobbija nincs. Ha kupi van, az sem érdekli... volt hogy 2 hónapig szándékosan hagytam rohanni a házat, hátha kitakarít, elpakol, de semmi. Mikor a konyhapult tele volt mindennel, kijelentette, ő nem fogja elpakolni, mert hogy az az én dolgom.
2016. jan. 14. 11:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát magadra vállaltad, mert a barátod szerint csak a nő tud takarítani. Komolyan ilyen szerencsétlenségre van szükséged? Klasszisokkal jobb férfit tudnál fogni, mert a kérdés alapján érzelmileg sem nyújt semmit.
2016. jan. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor menjen vissza anyukához. Kell ez neked?
2016. jan. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A megfogalmazás is röhejes: "szóltam, hogy örülnék, ha majd SEGÍTENE..."

Már bocsánat, kinek a gatyája és kinek a tányérja...?

Csinálná meg a bánat!

Ingyen bejárónő vagy, mikor esik le?


Megváltozni nem fog, ezt állíthatom. Csodák nincsenek.

2016. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű, dobd ki a p1csába.
2016. jan. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ki kell b**zni az ilyet a francba. Mit szenvedsz vele? 75 eves hazasok vagytok es mar ugyis mindegy vagy mi? Te is tudod hogy ki kell az ilyet mihasznat hajitani, nem pedig idejonni panaszkodni rola. Az nem old meg semmit.
2016. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Te akkor most a barátnője vagy, vagy az anyukája?

Nem a tíz éves fiaddal balhézol, hogy jó lenne, ha segítene. Frászt. Nem segít, hanem teszi a dolgát, elvégre ha az ő otthona is, akkor a házimunka is közös.

Ez a hozzáállás a pasi részéről tán talán, esetleg akkor lenne jogos, ha ő hazaad annyi pénzt, amiből ti ketten kényelmesen eléltek, te meg nem dolgozol, csak mosol, főzöl, takarítasz, és illatosan, pihenten várod haza a munkában megfáradt uradat.


Egyébként nagy poén lenne, ha bejelentenéd, hogy felmondtál, mert másképp nem bírod a házimunkát elvégezni, ő meg szemmel láthatóan a hagyományos értékrend híve. Neked mától a konyhában a helyed, ő meg eltart.

Szerintem költözne haza anyucihoz.

2016. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem is keress mást .

később ha még lesz 1-2 gyerek őket is te fogod ellátni,az ilyen típusú pasik a gyerek körül sem segítenek semmit, mert az a nő dolga, ők ahhoz nem értenek. és akkor még ott lesz a házimunka is..

vannak normális pasik.

az én barátom nem mondom hogy mennyire takarítás mániás, de be szokott segíteni kérés nélkül. főzésben is. szerintem ez így normális. még a régi világban amikor csak a férfi dolgozott a nőnek a dolga a háztartás és a gyerekek volt, akkor még ok.

de a mai világban mindkét fél dolgozik, úgy korrekt hogy a házimunkát is elosztják. + a gyereknevelés is a 2 ember feladata lenne..szóval szerintem keress olyat aki nem cselédnek néz.

2016. jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!