Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit gondoltok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok ha egy fiú szeret mezítláb lenni, akár utcán is? 16/F

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 21:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
hogy c.ány
2010. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
23%
nemkicsit cigány
2010. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
30%
Hogy valami nagyon nincsen rendben vele.
2010. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%
Más egy strandon mezítláb járkálni, és más az utcán. Elég könnyen megsérülhet az illető lába, ha például egy városi járdán sétálgat így rendszeresen...én azt gondolnám, hogy nem 100-as teljesen.
2010. márc. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem értem az első két válaszolót... Tényleg megsérülhet, de azért nem feltétlenül. És egészséges mezítláb lenni (még az utcán is). És természetes is. Mindenki így gondolja, ahogy az eddigi válaszolók? És ha igen akkor mit gondolnátok ha csak úgy meglátnátok egy fiút mezítláb (lehet, hogy csak elszakadt a papucsa).
2010. márc. 26. 22:08
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
22:03 vagyok megint. Oké, az igaz, hogy azt mondják, egészséges. De szerintem rendszeresen nem kellene így járni az utcán, épp a sérülések miatt (a koszról nem beszélve, de főként a sérülés miatt.) Az oké, ha egyszer úgy mész haza, mert annyira törte a lábad a cipő, vagy ha otthon sétálsz úgy a betonon, mert egészséges. Még a nyílt utcán is oké lenne, ha nem érdekel az emberek véleménye, ha megfelelő lenne hozzá a hőmérséklet és a talaj. De ha valaki ezt sokszor teszi egy átlag utcán/városban/faluban...lehet belőle baj szerintem. Nem vehetsz észre minden éles, apró tárgyat.
2010. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, több ilyen vélemény is jöhet. És megkérném, hogy írjatok nemet és kort. (Lányoknak címeztem, de nem biztos, hogy csak ők írnak)


Utolsó válaszolónak: Értem. Nem feltétlenül azt mondtam, hogy minden nap, hanem pl. nyáron heti egyszer vagy kétszer. Akkor talán sokat is mondtam. A koszt pedig lelehet mosni könnyedén.

2010. márc. 26. 22:22
 8/20 anonim ***** válasza:
44%
Aki utcán mezítláb flangál nem kicsit igénytelen!
2010. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
22:03 megint, L/22 voltam. Hát...ha az ismerősöm volnál, és azt is tudnám, hogy ezt csak nyáron, és hetente néhányszor teszed - mert pl. ez szerinted egészséges - akkor valószínű nem néznék rád olyan furcsán. (Feltéve, hogy a mezítlábas sétából hazafelé mész, és nem például egy hivatalosabb eseményre:).
2010. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Igen egészésges mezítláb járni, de pl nem az utcán, meg nem a mocsokban, ahol mások cipőben járkálnak. Ráadásul ott olyan kosz ragad a lábadra, hogy egy idő után le se tudod mosni.


Ha mezítláb akarsz mászkálni, akkor javaslom a tópartot, ahol néhány helyen fel van szórva kavicsokkal (masszázs miatt még egészségesebb), fűben, vagy homokban.


Ha a betonon mászkálsz sem az egészségednek nem tesz túl jót, sem pedig mások szemében nem túl pozitív szvsz.


23/N

2010. márc. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!