Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit gondoltok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok ha egy fiú szeret mezítláb lenni, akár utcán is? 16/F

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 21:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Utcán valóban nem célszerű a sérülések miatt, mert oké, hogy azt mondják az okosok, hogy egészséges mezítláb járni-kelni, de nem hiszem, hogy egy utcán is az lenne. Szerintem több kárt okozna, mint használna, a kíváncsi tekintetekről nem is beszélve...

15/L

2010. márc. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor jön bem ha mínusz 20 fokban is mezítláb járkál. :D :)
2010. márc. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%

Érdekes! Egyszer olvastam már erről. Vicces dolog, kicsit naturista. Nekem szimpatikus. Ami azt illeti, lehet, hogy én is kipróbálnám, de sajnos túlságosan szégyellős vagyok :(

Magyarországon az emberek imádnak ítéletet mondani mások felett, ha csak a legkevésbé is eltér a "normától". Nyugaton csak simán hippinek néznének.

27/F

2010. márc. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Természetesen további vélemények is érdekelnek. Viszont most jön egy újabb kérdés: Járnál egy ilyen fiúval?
2010. márc. 27. 14:28
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Azt hogy egy tajparaszt cigány fos vagy.Szivesen járnék veled talizzunk!
2010. márc. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Járnék! Igaz, hogy pasi vagyok én is...
2010. ápr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Én szeretem nézni, ha valaki mezítláb jár. Különösen télen, hóban, -20 fokban szeretnék mezítlábas embereket mászkálni látni.
2010. nov. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Úristen !!!!Én egy ilyen szabadszellemű fiú után epekedek!!!!Imádnivaló!!!!Különleges,megfogó...komolyan.:)))


15/L

2011. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
OFF Én "fiú" (bár inkább felnőtt férfi) vagyok, és rendszeresen járok így. Ha nekem ez jó, kinek mi köze hozzá, illetve, miért érdekeljen az engem? Én sem mondom meg másnak, hogy neki mi a jó, ártani nem ártok vele senkinek. (Nem, még magamnak sem.) ON
2011. máj. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
jó dolog mezítláb lenni szerintem
2012. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!