Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy a barátom ne tartson hisztis libának?

Figyelt kérdés

Annyira bánt engem valami, hogy mostanában minden poént magamra veszek. Csak a problémámat nem tudom vele megbeszélni mert valahogy nem érzékeli a súlyát annak hogy meg akarok vele beszélni valamit és nem is veszi annyira komolyan szerintem, én meg nem vagyok elég erős, hogy azt mondjam hogy de igen, ezt meg kell beszélnünk. Sajnos önbizalomhiányos vagyok egy kicsit :S És ez még inkább növeli a belső feszültségemet hogy nem tudom ezt végre megbeszélni vele.

De a problémám se egyszerű. Sokat chatelünk - csak akkor halljuk egymás hangját ha találkozunk ami heti 1-2. Chaten ő is írja hogy szeret, jó lesz talizni, de élőben hetek óta nem kezdeményezi hogy ő mondja hogy szeret. Elbúcsúzásnál se. Ha én nem mondom akkor ő sem. :(

És már lehet hogy magamba beszéltem, de úgy érzem hogy nem szerelmes belém. Mondja hogy számítok neki de érzek valamit ami nem jó..

Egyre kevésbé érzem hogy olyan vagyok mint régen :( Tényleg hisztis libává válok vagy van okom a fentiek miatt kételkedni? Hogyan szedjem össze önmagamat hogy tudjak vele beszélni? Most is sírok hogy miért nem vagyok elég erős :( Nincs fél éves se a kapcsolatunk és már ilyen problémáim vannak... Tapasztalatlan is vagyok a konfliktusvállalásban mert ez az első kapcsolatom, hiába múltam el húsz.


2016. jan. 14. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:

első lépés, ne legyél hisztis liba...


nincs második

2016. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Költőnő? ***** válasza:
ne hisztizz. Problem solved, táddáááám!
2016. jan. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem hisztizek, pont ez az hogy olyanná nem szeretnék válni. De ettől még nem tudom hogy a problémáim jogosak-e.

Remélem ezután hasznosabb válaszok jönnek.

2016. jan. 14. 18:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Magamon tapasztaltam, ha nem kapom meg egy kapcsolatban az érzelmi biztonságot, én is hisztis libává válok. mindenki mást vár egy kapcsolattól - ha a párod nem tudja vagy nem akarja neked ezt megadni, az nem a te hibád. a következtetéat viszont neked kell levonni.
2016. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 pörölycápa ***** válasza:

Lehez, hogy a párod nem olyan érzelgős típus... az én párom sem szokta kezdeményezni, hogy azt mondja hogy szeret, vagyis nagyon-nagyon ritkán, évente párszor. De a viselkedéséből egyértelműen tudom hogy szeret, ebben nincs semmi kétség. Csak úgy van vele, hogy egyszer elmondta, minek ismételgesse. Persze ha én kezdeményezem, akkor ő is mondja hogy szeret, csak értelmetlennek látja ismételgetni, és úgy érezni, ha minden nap ezt mondogatnánk, akkor a szó elvesztené varázsát, és csak egy megszokás lenne, vagy egy köszönék, olyan mint a szia... és belátom, szerintem igaza van, és így tényleg sokkal jobban örülök azoknak az alkalmaknak, amikor teljesen spontán odajön hozzám, átölel ész azt mondja, hogy nagyon szeret.


Egyébként sem az számít, hogy mint mond, hanem az hogy hogyan viselkedik, az meg egyértelműen mutatja az érzéseit irántam, nem kell ismételgetnie állandóan



Ha jól kijöttök és jól érzitek magatokat, akkor inkább élvezd a kapcsolatot, nem kell minden apróságból problémát csinálni.

2016. jan. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En ugy oldottam meg , h ne legyek hisztis liba, h ha vmi bajom van , akkor gyomron utom. Nekem faj vmi, megbantott. De ha elmondom, akkor en lennek a hisztis.

Probald ki. Idovel mar meghallgat. Es nem erezteti, h hazisarkany vagyok, ha beszelek.

N

2016. jan. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!