Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nő vagyok, volt már pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő vagyok, volt már pár párkapcsolatom, de ez a probléma mindig fent áll. Mi lehet velem a baj?

Figyelt kérdés
Szóval, hogyha érzelmileg valamennyire vonzódom a pasihoz, akkor nem megy a szex, de ha nem vonzódom érzelmileg, akkor a legjobb a szex. Ez miért van? Most ne menjünk abba bele, hogy szerelem, meg miért így miért úgy? Csak az alapkérdésre koncentráljunk! Köszönöm! 25nő
2016. jan. 14. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Hm. El tudok képzelni pár dolgot.

-ha erzelmi kötődés van , túlságosan meg akarsz felelni

-apukáddal rossz a kapcsolatod, és ezért ha kötődsz valakihez az szokatlan dolog

-csak szimplán örömet okoz, hogy lefekszel olyannal akinek nem tartozol semmivel , nem kell rá odafigyelni, igazából szabadságérzet


Most hirtelen ennyi :)

2016. jan. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem itt valami bizalom probléma áll fent nálad. Valószínűleg van benned egy érzelmi törés a bizalom kérdéskörét tekintve. Ezért, ha érzelemmentes a dolog, akkor oldott vagy, ha pedig érzelem lép fel, akkor előtörik ez a tudatalattidból, mint amolyan védelmi mechanizmus egy újabb érzelmi csalódástól. Ezért a test ennek megfelelően blokkolva van. Nem tudom vágod-e, mit akarok magyarázni.
2016. jan. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nagyon jókat írtok, bizalom az abszolút nincs senki iránt, illetve szüleim is elváltak, amit én úgy gondolok, hogy nem éltem meg nagy törésként, de állítólag mindenkit megvisel...és igen fateromra sok mindenért haragszom, és dühít, hogy mennyire hasonlítok rá :)
2016. jan. 14. 22:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Értem, sejtettem. Szerintem keress fel egy jó szakembert, meg kell itt oldani ezeket a belső konfliktusok okait nálad. Megtörtél lelkileg. Sok sikert az egészséges állapot visszanyeréséhez! Menni fog. :)
2016. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen, sejtem, hogy én ide egyedül kevés leszek. Szerinted kineziológus?
2016. jan. 14. 22:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Koztes megoldas: jarj olyannal, akit nem szeretsz. Aztan, amikor megszereted, jonnek a gondok. De addig volt nehany felhotlen eved.

N

2016. jan. 15. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy kineziológus. Egy normális pszichoterapeuta, nem hókuszpókusz.
2016. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen azért, mert akihez vonzódsz (és a kérdésből ítélve nem kapcsolatról beszélünk), ott teljesítménykényszered van, le akarod nyűgözni, és emiatt nem tudod elengedni magad.


Nálam hasonló állt fent, akihez vonzódtam, ott akaratlanul is az járt a fejemben, hogy be kell húzni a hasam, nehogy hurkásnak lássa, szorítok, nehogy tágnak érezzen, stb., gondolom érted. Akitől nem akartam semmit, ott ment lazán a dolog.

De most már stabil kapcsolatban is megy. Ehhez az érzelmek mellett kell még az önbizalom is.

2016. jan. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!