Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám kiengesztelni, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kiengesztelni, ti megtudnátok bocsátani ezt nekem?

Figyelt kérdés

Egyik nap nagyon csúnyán összevesztünk, aznap éjjel össze se bújtunk, viszont másnap reggel neki pont kellett kimennie Londonba, egy hétre valami munka miatt. És reggel jött oda, hogy megöleljen, de én elhúzódtam tőle, és kérdezte, hogy akkor el sem búcsuzok tőle? Mondtam, hogy de igen, szia! És elment. De amint becsukta az ajtót, már megbántam, egész nap sírtam, nagyon hiányzott, legszívesebben visszaforgattam volna az időt. Én tehettem az egészről, egy hisztis p csa voltam, A héten mindennap elvállaltam a túlórákat, csakhogy később kelljen hazamennem, mert annyira rossz volt az üres lakásban egyedül. Azóta nem is beszéltünk, én nem mertem fölhívni őt, és ő se hívott, gondolom még mindig haragszik, hogy ilyen voltam. Azt se tudom pontosan mikor jön haza, ma vagy holnap, mit tehetnék, hogy kiengeszteljem? Nem akarom elveszíteni őt, bár lehet, hogy megérdemelném, amilyen hülyén viselkedtem, de már ez az egy hét is szenvedés volt nélküle, nemhogy egy egész élet. Szerintetek megbocsátható, amit tettem? Ti meg tudnátok bocsátani nekem?


L/20


2016. jan. 15. 10:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

Lehet, hogy neki ez úgy jött le, hogy akkor itt vége is a kapcsolatnak. Főleg hogy azóta se kerested, és ő se téged.

Az sincs kizárva, hogy ő most úgy garázdálkodik egy idegen országban, hogy frissen szakított, búfelejtő buli indul. Szóval ne vedd a szívedre ha esetleg úgy jön haza, hogy becsajozott, te meg mit keresel még a lakásban.


Főleg ha tényleg te voltál a balhé oka is, akkor neked kellett volna bocsánatot kérni.

Ha lett volna egy kis eszed, egy jó kis békülős szex lett volna a búcsúajándék, de hát nincs időgéped.


Engem az érdekel, hogy tulajdonképpen miből is gondolod, hogy még együtt vagytok?

2016. jan. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Főzz valami istenkirály kaját, és várd otthon egy szál pólóban.
2016. jan. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%

"Nem akarom elveszíteni őt"


őt nem akarod elveszíteni vagy az ingyen lakást és azt hogy eltartanak?'

2016. jan. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Finoman megkérdezném: min vesztetek össze? Hogy történt? Csak mert nem elhanyagolható az összekép szempontjából.
2016. jan. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
MINDEN megbocsáthato. Csak az a kérdés érdemes-e??????
2016. jan. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%

Jaj, mért ne lennének még együtt? Nem lett kimondva, hogy szakítottak, de ha te egy veszekedést szakításnak veszel, akkor gratulálok...

Kérdező, szerintem kérj bocsánatot a viselkedésed miatt, beszéljétek meg azt, amin vitatkoztatok, de most akkor tényleg beszéljétek meg, és ne sértődj be megint, mert annak látod mi a vége. És mondjuk várd valami jó kis kajával, amit tudod, hogy szeret, biztos jól fog esni neki. És ne legyél hisztis, mert előbb vagy utóbb meg fogja unni, és a következő ilyennél ,lehet haza sem jön. :D Ha szeret, akkor úgysem tud sokáig haragudni rád, lehet ő is azt hiszi, hogy te még mindig haragszol, azért nem mert hívni ő sem. Tényleg hívhattad volna, vagy legalább egy sms-t küldhettél volna neki, de ezen már hiába rágódunk, visszacsinálni nem tudjuk. Annyit tudsz tenni, hogy tanulsz a hibádból, és legközelebb sértődés meg duzzogás helyett megbeszélitek a problémákat.

2016. jan. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én még aznap felhívtam, jelentkeztem volna, és bocsánatot kértem volna. Ha valakit szeretek, és tudom hogy én voltam a hülye, akkor félre kell tenni minden önérzetet, és hízelegni, dorombolni, elfeledtetni vele azt, hogy egy hülye pic.a voltam.
2016. jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ingyen lakásról, meg eltartásról szó nincs, albérletbe lakunk, közösen fizetjük, nekem is van munkám, amit egyébként írtam is, nem szorulok arra, hogy eltartsanak.
2016. jan. 15. 11:24
 9/17 A kérdező kommentje:
Azon vesztünk össze, hogy megláttam, hogy az exével beszélhet facebookon.
2016. jan. 15. 11:29
 10/17 A kérdező kommentje:
*beszélget
2016. jan. 15. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!