Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudnátok ezt neki bocsájtan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnátok ezt neki bocsájtani? Szóba állnátok vele?

Figyelt kérdés

A (volt?) párom 22 éves én pedig 18 éves lány vagyok.

Másfél évig (voltunk?) együtt. A nyár eleje óta teljesen válságba került a kapcsolatunk. Egyetemista és amióta elkezdődött a legutóbbi vizsgaidőszak itthon volt a tanulást hanyagolta helyette eljárt szórakozni, haverok haverok. Amikor pedig velem lehetett volna Ő "tanult". Teljesen elhanyagolt mindig halasztotta a találkozásokat.

Emiatt teljesen eltávolodtam tőle a vicc az egészben,hogy én ennek ellenére nem mentem sehová a barátaimmal egész nyáron itthon ültem várva,hogy mikor fog rámérni. "Ő alszik mert fáradt, ő most nem ér rá most ez most az.." ha el is mentem pl rokonokhoz rohangáltam a telefonhoz,hogy mikor fog írni,hogy találkozunk.. de persze semmi. Meguntam...


Legutóbbi hetekben ő elment nyaralni kiderült..nélkülem.. leszervezte a nyaralást abból kifolyólag,hogy "én őt teljesen leszarom és el akar felejteni".. mielőtt elment még találkoztunk és annyira ki volt rám akadva amikor mondtam neki,hogy én is rokonokkal elmegyek pl fagyizni,hogy a falhoz nyomott rángatni kezdett és egy "nem szándékos" ütésből kicsattant a szám..

összetörtem,de ő persze nyaralni elment.. se bocsánat semmi..és utólag kiderült,hogy csak lányok voltak vele azon a nyaraláson.


Vélemény?


2015. aug. 22. 18:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem oda írni,hogy engem nem vitt magával soha sehová.. a magyarázat az volt,hogy "kicsi vagyok még".
2015. aug. 22. 18:52
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ember nem szeret téged,ebben biztos lehetsz.

Egy szerelmes férfi nem így viselkedik a barátnőjével.

Minél előbb lépj tovább és felejtsd el ezt a fazont.

Nagy az esélye, ez a kapcsolat innen csak rosszabb lesz,sőt biztosan.

2015. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi?

Dugni nem voltál kicsi?

Gondolkozz kérlek!

Teljesen hülyének néz a pali.


1-es voltam.

2015. aug. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtatlak: ez nem volt egy kapcsolat, így nem is kell bánnod. Megbocsájtani? Mit is? Hogy lesz--rta a fejed? Hogy egyedül elment bulizni, de rád nem volt ideje, majd mindezek után még így viselkedett veled, hogy megütött?

Én hagynám, menjen Isten hírével, bulizzon (amúgysem tartanám kizártnak, hogy nem volt valamki más neki, akit kurogatott, míg te vártad epekedve, hogy felhívjon és ő meg nem jelentkezett) élje a kis életét.

Szóba állni, egy ilyen sráccal, aki annyival nem tisztel meg, hogy időt szánjon rá, mikor a barátnője vagy?

18 éves vagy, ettől sokkal jobbat, normálisabbat kaphatsz, aki értelmesen fog kezelni téged..


30N

2015. aug. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Kenzo Tenma ***** válasza:
Soha többé nem állnék szóba vele. Remélem te sem teszed. Kerüld el jó messzire.
2015. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kuka a fazon
2015. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyet se aggódj, ettől az alaktól csak jobbat találhatsz!

Örülj neki, hogy vége, én nagyon sajnálnám azt a 1,5 évet is, amit vele elpazaroltam, mert a leírtak alapján elég valószerűtlennek tartom, hogy ő szeretett téged.

Azon se lepődnék meg, ha kiderülne, hogy megcsalt. Miközben te arra vártál lépten-nyomon, hogy végre írjon és találkozzatok, lehet ő mást kúrogatott. Elég nevetséges, hogy mindenre volt ideje, csak épp a barátnőjére nem. Ráadásul megütött? Pff te, ezt amúgy miért nem szólod el "véletlen" apukád előtt. Tudod "nem szándékos" elszólásról lenne szó, csak épp annyira, mint amennyire ő "nem szándékosan" megütött. Én apum tuti lecsapná az illetőt.

Ne keseregj, ettől sokkal jobbat érdemelsz! Fel a fejjel!

Ja és eszedbe ne jusson megbocsájtani neki.. Hadd élje csak az életét, majd rájön idővel, hogy mit (kit) vesztett.

2015. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A szakítás magától értetődik, de én el sem engedném büntetlenül. Tényleg nem ártana neki egy alapos verés az apádtól vagy egy baráttól.
2015. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba. Ő már rég más társaságban mozog, csak te erről még nem tudsz. Lehet már rég van neki valakije.

Ne bánkódj, neked még most indul be igazán az életed, ennél csak jobb srácot találhatsz.

2015. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem kötekedés, de este 7 után előbújik belőlem a nyelvtannáci, sry.

Mit jelent az "ütésből kicsattant a szám.."?


Amúgy a srác paraszt, hagyd el, keress egy korrektebbet.

2015. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!