Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exbarátnőm 6 évig rombolta az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátnőm 6 évig rombolta az önbizalmamat, mindenfélét mondott amikben ő állítólag megvédett engem, de kiderült, hogy minden rossznak épp az ellenkezöje volt igaz! Miért csinálta ezt ilyen sok ideig, ilyen szisztémával?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottunk, mert óriási anyagi elvárásai lettek amik irreálisak voltak és nem engedett belölük.

Amíg együtt voltunk egy barátnöjével vagy munkatársnöjével sem volt haveri, ismerösi viszonyom. Sokukat be sem mutatott az évek alatt, nem is beszéltem velük egy szót sem. Azt mesélte mindig hogy ezek a csajok gyülölnek, utálnak engem, ellenszenvesnek tartanak és azon nevetnek hogyan lehet ilyen bünronda pasija. Mindig meg is próbálták rábeszélni hogy ne legyen egy ilyen ocsmány palival. Persze ö mindig megvédett.

El is hittem, mert sokszor összefutottam ezekkel a csajokkal és nagyon csúnyán néztek rám, nem is viszonozták a köszönésemet. Nagyon gonosznak tartottam öket hogy nem is ismernek, de így elitélnek!


A szakítást elfelejteni elmentem a barátaimmal bulizni. Ott volt az egyik barátnö! Szerinte valójában így történtek a dolgok: amikor az exem bemutatott neki, elsöre is nagyon megkedvelt engem. Gyakran mondta hogy a programjaikra hívjon el engem is. Viszont a többi csajnak elmondta, hogy férfiasnak, jóképünek gondol, amit a barátnöm visszahallott. Innentöl engem egy ...fejnek írt le minden más nönek, sajnáltatta magát, játszotta az áldozatot aki egy bunkó pasival kénytelen lenni. Kitalált sztorikat hogy én lenézem ezeket a csajokat, kinevetem öket, gúnyneveket mondok rájuk. Ezért nem bírtak aztán már valójában. Hozzá kell tenni, külsöre ezek a barátnök, munkatársak szinte mind jobban néznek ki mint ö. Mivel jó csajokról van szó, egy idö után már elhittem hogy visszataszító vagyok, a szép nök meg mind bunkók, lenézöek és azért volt minden.


Most együtt vagyok az említett barátnöjével (megszakította vele a kapcsolatot amikor kiderült mindez). Csak az a gond hogy nagyon megsínylette az önbizalmam az egészet. El se hiszem mit akar tölem egy gyönyörü, intelligens nö. Azt mondja a barátnöm, mivel kiderült hogy bejövök neki meg kb az összes csajnak is akik sokkal jobban néznek ki nála, elhatározta így fog engem megtartani és elzárni más nök elöl.


2016. jan. 15. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

- betegesen féltékeny volt

- nagyon szeretett téged és nem akart elveszíteni

- nem tudta, hogy ezzel mennyire árt neked

- lehet, hogy magad is okot adtál neki a féltékenységre


Szedd össze magad és lépj tovább...

2016. jan. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keresd meg önmagadban az értékeket, ezeket becsüld meg és csek ezeknek függvényében válassz nőt, de már ne a silány fejű kategóriában.
2016. jan. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinálta bár nem végig a kapcsolat alatt bár mégse tettem túl magam rajta...bár tudom h miért csinálta...nem teljesen rajta múlt ez a dolog inkább öröklött....
2016. jan. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nemrég szakítottunk, mert óriási anyagi elvárásai lettek amik irreálisak voltak és nem engedett belölük."


Egész pontosan mik?

2016. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kezdetnek mondjuk hidd el a kedvesednek, hogy te bizony elég jó vagy (ha már egyszer ő épp téged választott ebből a pár milliárdból). ;)

Aztán szépen sorban a többieknek is. Mert lesznek!


Ami meg az exedet illeti, van egy mondás: "aki sokat kavarja a ****-t, azt előbb-utóbb berántja a kanál!"

(És ha a barátnőd pont annak a körnek a tagja, akik előtt áztatott, hát nem is kell várni sokat erre a dologra.)

2016. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!