Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szükségem van a véleményetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükségem van a véleményetekre! 25 éves anyuka vagyok, szégyell?

Figyelt kérdés
2hónapja van párom,viszont például facebookon nem akarja hogy kirakjuk hogy "kapcsolatban" főleg azt nem hogy velem.nem vagyok egy nagy facebookozos,annyira nemis érdekel csak az érzés hogy büszke rám és felvállal...az hiányzik.elvileg azért nem akarja mert anyuka vagyok(van egy ovis gyönyörű fiam :)) nem akarja hogy a szülei megtudják. 25éves.
2016. jan. 15. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A facebookra én sem írok ki semmi személyeset.A 2 hónap az meg amúgy is semmi.Majd ha fél év után sem vitt egyszer sem a szüleihez ,meg a baráti körébe ,akkor igen ,valószínüleg szégyell.
2016. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

Márpedig az elég gáz, ha "főleg azt nem, hogy veled".

Már bocs...

25 éves felnőtt férfi, azzal van együtt, akivel akar. Nehogy már az anyja engedélye kelljen hozzá.


Ez így sehogy se jó. Főleg akkor, ha egyébként meg elég aktívan használja a fb-ját.

Két hónap után meg illik átállítani a státuszt, hogy "kapcsolatban" van.


Nálunk is volt ilyen, hogy ismerkedtem egy pasival, és az lett gyanú, amikor szóba került a fb, és még azt is letagadta hogy neki lenne.

Én kötsög voltam, csináltam egy kamu profilt, bejelöltem, visszaigazolt, rám is írt, és el akart hívni randira. Egyből tiszta volt, miért nem akarta kiírni, tudjak róla... Fb-on ismerkedett más lányokkal.

Konkrétan szexkapcsolatot keresett.

Ezek után elegánsan kipenderítettem.


Lehet bagatellizálni a fb-ot, meg ne ott élje az ember az életét, de azért elég gáz, ha valaki arra nem hajlandó, hogy kitegye, hogy kapcsolatban van.


Egyébként egy idő után úgyis kénytelen lenne bemutatni a szüleinek. Akkor mi lesz? Le fogjátok tagadni, hogy gyereked van? Vagy annyira együtt vagytok, hogy a családja nem is fog tudni rólad soha?


Ne haragudj, kérdező, de egyet tudok tanácsolni: szexen kívül semmiben ne reménykedj ilyen ember mellett. Használd ki hogy hancúroztok egyet-kettőt, de jobb, ha továbbra is úgy tekintesz magadra, hogy szingli vagy.


Én mondjuk kivágnám, de minimum keresnék helyette másikat.

Gondolom kisgyerekes anyuként nem laza, kötetlen szexkapcsolatra vágysz.

2016. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

Illik állítani a státuszt??

Na ne már, nem lehetne a kapcsolatokat a valóságban megélni?

A lényeg hogy érzed? Sz utcán, városban, ismmerősei előtt fellválall? Ezz érezni lehet, légy magaddal őszinte..

Én például sohasem írtam ki hogy kapcsolatban, még most sincs ott semmi. A férjem esküvő utáán kitette higy házas..de előtte neki sem volt ott semmi. Pedig használjuk közepesen aktívan..

2016. jan. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehetsz valami intelligens, ha 20 évesen képtelen voltál védekezni. Megértem, hogy a párod szégyell.
2016. jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

B+!

Nekem is volt egy pasim,aki állandóan ezzel a "kapcsolatban" f,,szsággal buzerált!

Mondtam neki,hogy majd ha házas leszek,akkor átállítom a státuszom,mert gyanítom a "kapcsolatok"ból lesz még pár...

2016. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát nem tudom..én alapból nem tennék ki ilyen személyes dolgot fb-re, mert senkinek semmi köze hozzá. viszont az jogos dolog, hogy vállaljon fel téged. de olyat szoktatok csinálni, hogy kézenfogva sétálni az utcán, vagy nyilvános helyen csókolózni?
2016. jan. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Facebookon én sem írnék ki párkapcsolatot, mert nem tartozik másokra.

Az viszont nagyon problémás, hogy mindezt azért, mert nem akarja, hogy a szülei(!) megtudják, hogy te létezel. Sajnálom, de ez a 25 éves "férfi" még nem vált le érzelmileg a szüleiről, valószínűleg az anyjáról. Tehát a saját gyermeked mellé kaptál egy új kisfiút is, akit lehet nevelni.

A helyedben nagyon elgondolkodnék, arról hogy folytassam-e ezt a párkapcsolatot.

2016. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Máshol felvállal,haverok előtt?

Mentek együtt ide-oda?

Mekkora faszbúkozos?

2016. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Én is voltam olyannal, aki 25+ évesen cikinek tartotta mások előtt, hogy van barátnője. Keress egy kevésbé defektes pasit magadnak.
2016. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
sziasztok! Köszönöm a vàlaszokat, vèlemènyeket. A baràtainak egyèbkènt bemutatott. Most a "jelenlegi kellemetlensèg" hogy felajànlottam hogy bemutatom a fiamnak .de nemet mondott :/ 3hònap utàn korai? ill. elakartunk menni sìelni, foglaltam szàllàst stb. ..de nem mehettünk mert az anyukàja nem engedte.
2016. jan. 31. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!