Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A tanácsotokra, véleményetekre lenne szükségem?

Figyelt kérdés

én: 20

lány:24

"ex" barátja: 24


Főiskolán ismertük meg egymást a lánnyal. 5 éve párkapcsolatban él. Nagyon jól elvagyunk, kivéve amikor nem...a lényeg: még nem szakított a sráccal, elmondása szerint nem az igazi már a kapcsolatuk. Randiztunk párszor, de én megmondtam neki, hogy addig nem lépek bele ebbe amíg le nem zárja a régit. De közben egymásba szerettünk és elcsattantak csókok már, az idő telt, 1,5 hónapja vagyunk együtt. Úgy vélem, nem tudja lezárni a régi kapcsolatát. Minden jel erre utal (tények, amiket tapasztaltam, plusz amiket hallottam barátaimtól, hogy látják még mindig együtt lógni őket itt-ott). Mire megy ki a játék, mert én már nem bírom ezt így. Mit gondoltok?


2012. aug. 5. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyszerűen csak kihasznál téged...amit a másik pasiáánál hiányol,azt valószínűleg benned megtalálja...ha eddig nem szakított vele akkor már nem is fog....szerintem adj neki ultimátumot....vagy te vagy a ásik,deha a ásikat választja mindenképpen vess véget a dolognak,mert akkor tényleg igaz,amit gondolok
2012. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem is így lehet, csak akkor miért hiszem el azt, hogy szerelmes belém? Olyan sms-eket ír, sokszor hív telefonon és találkozni is akar velem amikor tud. De mindezt miért teszi, ha nem szeretne? Szerintem is így lehet, hogy kényelmes kilépni abból. De ez nem jó így, én nem vagyok hülye, hogy ezt sokáig elviseljem.
2012. aug. 5. 21:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát te érzed, hogy szeret-e vagy sem.Lehet, hogy csak szimplán ragaszkodik a barátjához, sajnálja kidobni, elvégre 5 év sok idő.Beszéljétek ezt meg, mondd meg neki, hogy te mit szeretnél.Ha nem hajlandó ezek után sem szakítani, akkor tényleg hagyd.
2012. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Utolsó Neked is! Rendben, hogy nem megy egyik napról a másikra, de azt érzem hiteget. Mindig talál valami kibúvót, hogy ne üljön le a pasival beszélni erről. Múltkor is azt mondta, hogy későn ért haza a pasi, meg mindig elmegy a haverjaival sörözni stb. Mert hogy egy albiban laknak még.
2012. aug. 5. 21:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ültesd le, és közöld vele, hogy itt az ideje választani, mert ez a kettős élet senkivel szemben sem fair. Mondd el, hogy ha szakít a pasival, akkor te ott leszel mellette, mert komolyan gondolod. De ha nem akarja kidobni a srácot, akkor nem játsszon veled tovább.
2012. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy kell neked, ha nem bírsz következetes lenni. Én barátként viselkednék a helyedben, ölelés mehet, több nem, randiznék más lányokkal, ha találkára hív, ártatlanul engedélyt kérnék a pasijától. Lássa, hogy nem vagy partner a szeretősdiben.
2012. aug. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, teljesen igazad van! Köszi, hogy felnyitottad a szemem. Kis naiv vagyok. :)
2012. aug. 5. 22:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Most lehet el fognak itélni akik olvassák, én sem vagyok büszke magamra de ez a múltam. Régen jártam egy sráccal, de nem voltam hozzá hűséges, mint ahogy a szóban forgó lány sem az a párjához. Nekem is volt másik "pasim" mellette, nem is egyszer akik tudtak róla hogy a barátommal élek együtt, ők mégis komoly kapcsolatot szerettek volna velem, és bevallom jól esett a dolog, élveztem. Persze egyik miatt sem szakítottam, DE aztán jött valaki aki mindent megváltoztatott. És érte otthagytam a barátomat (nem azt mondom hogy gondolkodás nélkül, de nem sokáig vaciláltam). Azóta is együtt vagyunk, nem csaltam meg egyszer sem és nemsokára megszületik a kisfiunk! Ha ez a lány komolyan gondolja veled akkor el fogja hagyni a barátját érted, de adj még neki egy kis időt mert tényleg nehéz otthagyni egy hosszú kapcsolatot.
2012. aug. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Hm, ezek szerint akkor mégiscsak játszmázni szeretnek az emberek. Sosem értettem meg, miért nincs egy emberben annyi erő, hogy tiszta lapokkal érkezzen meg valahová. Talán a neveltetésem, talán tapasztalataim, talán az egész személyiségem azt mutatja, hogy erős karakter vagyok. Tőlem távol állnak az emberi játszmák, mégis többször velem játszanak. Kicsit paradoxon ez nekem.

2012. aug. 6. 08:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze nem szép dolog az ilyen, mint írtam nem vagyok rá büszke, de nagyon nehéz és fura kilépni egy hosszú kapcsolatból. Sok a közös emlék és iszonyú nagy a kötődés még akkor is ha a szerelem már elmúlt. Itt most a lányon múlik, hogyan dönt. Mondd meg neki hogy ez neked így nem megy, várj pár hetet és ha akkor sem szakít a barátjával akkor te is tudod hogy jobb ha elengeded...
2012. aug. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!