Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor is illetlenség mások előtt veszekedni?

Figyelt kérdés

Átjöttek a barátom barátai, ittak meg minden, elég jól éreztük magunkat. Én nem ittam , mert gondoltam esetleg valakit még haza kell vinni, akkor legyen egy józan a csapatban. A barátom már elég sokat ivott, amikor eszébe jutott, hogy kint hagyta a kocsit a ház előtt és neki feltétlen be kell állnia vele a garázsba (ahol egy szerelőaknára kéne ráállni). A tengelytávolsága a kocsinak amúgy se valami nagy, így nagyon tudni kell vele beállni, mert koccra fér be. Hát ő kitalálta, hogy beáll. Én mondtam neki, hogy nem jó ötlet, a haverja is mondta. De akkor is, mert az a kocsi nem bírja ki éjszakára a ház előtt. Ő be tud állni. Már egyenesen alig bírt menni, és megkértem rá egyszer, kétszer, háromszor is hogy ne álljon be vele. Nem hallgatott rám. Az utolsónál vissza is szólt nekem valamit, már nem emlékszem. A lényeg, hogy az egészből hatalmas veszekedés lett a barátok és az édesanyja előtt.

Nem is kell mondanom a bulinak vége lett, az anyja pedig másnap neki mondta, hogy viselkedjen már felnőtt módjára és ne vitatkozzon nyilvánosan. Úgy érzem azonban, hogy ezért én is kaptam, csak nekem nem merte megmondani.


De hát most hagytam volna, hogy totál részegen beálljon a kocsival?? És ha félreáll egy centivel és beleborul az aknába??

Szerintetek?



2016. jan. 16. 15:19
 1/8 omba ***** válasza:

Ha te nem ittál akkor miért nem emlékszel, mit mondott.

Anyuka szép kis alak.. szóval nem az a baj, hogy a fiacska tökrészeg....

2016. jan. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
a lényeget, sikerült be állnia? :-D:-D
2016. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Anyuka defektes, szóval ne aggódj ezen
2016. jan. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem állt be. Én álltam be, mert nem bírta volna lelkileg elviselni, hogy a kocsija kint tőle egy éjszakát a szabadban.
2016. jan. 16. 15:48
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
A lényeg, hogy az ilyen fa szoknak mindig van csajuk.
2016. jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
Én ráhagytam volna. A hülye ember a saját kárán tanul a legjobban. Egyébként igen, nem illik mások előtt veszekedni. Magánügy, senki nem kíváncsi rá.
2016. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na nem! Nem hagytam volna, hogy összevissza törje magát, meg hatalmas károkat okozzon a kocsijában is, ami miatt majd szidja magát. Ha valami baja lett vna, akkor magamat okoltam volna, hiszen ő részeg volt (nem volt tiszta tudatállapotban, nem tud ésszerű döntést hozni) és én voltam a józan. Nem kellett vna veszekedni lehet, de mit tehettem volna? Ha nem veszekszek, visszatartani nem tudom, és annak meg baleset lett vna a vége...:/ Tudom, hogy nem illik, és primitívség, de én itt úgy éreztem, hogy helye van. És mivel az anyja másnap leszidott (engem csak közvetve) így elgondolkoztam, hogy valóban így kellett vna-e lennie.
2016. jan. 16. 17:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is volt más választásod, ha nem akartad, hogy baja essen. Szóval én neked adok igazat, kérdező.


Illik, nem illik, most őszintén, mi a nagyobb baj: ha összetöri magát a srác, vagy ha illetlenül viselkedtek pár közeli barát előtt?

Nehogy már bárki is azt mondja, hogy az utóbbi a nagyobb gáz. Engem is az érdekelne, hogy a páromnak nehogy baja essen!

Ha meg a saját barátai voltak, akkor biztos elnézik ezt az összezördülést, nem arról van szó, hogy mondjuk a szülők hívtak át vendégeket, és előttük történt. (De szerintem még ilyen esetben is az lett volna a fontosabb, hogy a balesetet megakadályozzátok, akár jelenet árán is, ha csak úgy lehet.)

2016. jan. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!