Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondolkodási időt kér, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodási időt kér, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal egy éve élünk együtt. Mostanában összecsaptak a hullámok a feje fölött. Ő egy nagyon magabiztos,határozott férfi,a napokban mégis úgy össze van omolva,hogy azt nem tudom elmondani. Elbizonytalanodott mindenben,még abban is,hogy mellettem van-e a helye. Azt mondja nem érti saját magát,mindennél jobban szerer,de adjak neki gondolkodási időt,hogy letisztázódjanak az érzései. Én hosszas gondolkodás után úgy döntöttem,hogy elköltözöm,mert nem tudok ilyen bizonytalanságban élni. Ő meg úgy sírt,mint egy kisgyerek,soha nem láttam még így. Nem akarja,hogy elmenjek de időt kér,hogy velem akar-e lenni. Mit tegyek? Mindennél jobban szeretem.......
2016. jan. 16. 18:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Adj neki idot.
2016. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De ez így működik,hogy gondolkodnom kell,hogy a párommal akarok-e lenni akit mindennél jobban szeretek???????????
2016. jan. 16. 19:03
 3/16 anonim ***** válasza:
Eleve, aki gondolkodási időt kér abban kételyek merülnek fel és egy kapcsolatot általában ezek ölik meg a leginkább. Szóval eleve hülyeség ez a gondolkodási idő.
2016. jan. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem abban ketelkedik hogy szeret-e, hanem magaban. Kivulrol erre konnyu azt mondani hogy "hogy kepzeli", de a reakciojabol itelve komoly gondjai vannak es innen sok embernel a depresszio a kovetkezo lepes. Azt meg te tudod hogy vele akarsz-e maradni akkor is amikor mentalisan nincs jo formaban.
2016. jan. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem az, hogy sírva fakadt mindent elárul. Néha mondunk hülyeségeket, összeomlunk, a biztosban is bizonyos pillanatokra teljesen bizonytalanok leszünk. Velem hál isten még nem volt ilyen, de szerintem ennél nincs is rosszabb. Ha még nem költöztél el, szerintem maradj vele :)
2016. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%

leírod h összeomlott a párod

erre képes vagy még azzal is belerúgni h elköltözöl ?

ha egy magabiztos ember ennyire összeesik akkor inkább támogatni kelet volna


na így már h otthagytad jogos ha majd szakít veled

ha a bajban nem tudsz mellette lenni akkor a jó időszakban sem legyél

2016. jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Nyugodj meg.

Történt vele mostanàban valami? Êrte valami trauma?

Ez most nem ròlad szòl, hogy ez neked rossz. Nem lehet, hogy annyira rossz àllapotban van,hogy nem akarja, hogy így làsd?

Valamint az,hogy mivel a kapcsolatotok alatt ilyen még nem történt, nem biztos abban, hogy mellette volnàl-e teljes mellszélességgel?

Tudod, vannak dolgok, amiket az ember még maga előtt is szégyell.

Pl. Ő, egy magabiztos férfi, így összeomlik. Csalòdott magàban. Butasàg, mert senki nem lehet mindig erős, de ilyenek vagyunk...

Mondd neki, hogy bàrmiben szàmìthat ràd.

Adj időt, ha kéri. De azt is mondd neki, ha kicsit megnyugodott, hogy szereted és előtted semmit nem kell szégyellnie, és ne csinàljon ilyeneket, ha gondja van, "elküld".

Majdcsak megoldòdik...

2016. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Idő kell neki
2016. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%

Ha mindennél jobban szereted akkor miért hagyod benne a sz@rban pont akkor amikor a legnagyobb szüksége lenne a támogatásodra.

Nem igaz, hogy ennyire önző vagy. Kizárólag a saját érdekeidet nézed.

2016. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%
Gratulálok! Szegény pasi valami miatt teljesen padlóra került, te meg tetézed is, és otthagyod? Remélem, ettől kinyílik a szeme, hogy semmi keresnivalód az életében!
2016. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!