Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondolkodási időt kér, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodási időt kér, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal egy éve élünk együtt. Mostanában összecsaptak a hullámok a feje fölött. Ő egy nagyon magabiztos,határozott férfi,a napokban mégis úgy össze van omolva,hogy azt nem tudom elmondani. Elbizonytalanodott mindenben,még abban is,hogy mellettem van-e a helye. Azt mondja nem érti saját magát,mindennél jobban szerer,de adjak neki gondolkodási időt,hogy letisztázódjanak az érzései. Én hosszas gondolkodás után úgy döntöttem,hogy elköltözöm,mert nem tudok ilyen bizonytalanságban élni. Ő meg úgy sírt,mint egy kisgyerek,soha nem láttam még így. Nem akarja,hogy elmenjek de időt kér,hogy velem akar-e lenni. Mit tegyek? Mindennél jobban szeretem.......
2016. jan. 16. 18:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Ès az mèrt lesz jobb a csajnak,ha egy hètmúlva a pasija mondja azt menjen,mert ugy döntött?Èn is hagynám gondolkodni,ès mennèk.Soha nem hittem abban ha valaki gondolkodni akar egy kapcsolatról ès időt kèr.
2016. jan. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
19:21 miből gondolod, hogy a pasi hagyja, hogy segítsenek neki? És az nem önzség, hogy nem tudja vele akar-e maradni, de azért amíg eldönteni addig elvárja, hogy vele lakjon szenvedve, bizonytalanságban??
2016. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom melyikőtök tudna úgy élni,hogy a párja nem tudja,hogy egyáltalán akarja-e. Nyilván nem a megfutamodás volt az első gondolatom,csak vannak olyan dolgok,amiben nem tudtam segíteni. Egyévként elmondom,hogy nem mentem el,az otthonunkban vagyok és attól rettegek,hogy amikor hazajön reggel munkàból kelleni fogok-e neki vagy nem.....
2016. jan. 16. 22:28
 14/16 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lepontozhattok.De èn úgy gondolom ha lelkileg nagy szarban volnèk ès nem a szerelmem miatt,nem pont töle kène várni a taámogatást?Nem pedig mèg azon agyalni a sok problèma mellett,hogy vele akarok-e maradni vagy sem.
2016. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek john do-val. Pont, hogy ekkor lenne a legnagyobb a szükségem a szerelmemre. Sajna nekem ez is eszembe jutott: nem lehet, hogy valami rosszban sántikált a párod és most bűntudata van?
2016. jan. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még valami. Ez az időt kér szöveg nekem is fura. Erről nekem mindig az jut eszembe, hogy emögött az van, hogy hát még körülnézek hátha összejön egy "jobb", aztán ha mégsem, akkor szólok, hogy gyere vissza!
2016. jan. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!