Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elutasított, de féltékeny, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasított, de féltékeny, ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Elutasított a lány, majd lett barátja. Ezért kicsit "leszrtam", de akkor meg ő jött utánam. Nem tartott sokáig, viszont mikor meg valakivel többször látott együtt, úgy jött ide hozzám ilyen kerek szemekkel "ő rá hajtasz?"

Ez mi lehet?


2016. jan. 16. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyengeelmejuseg.
2016. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Semmi, még mindig nem akar tőled semmit, de élvezi, hogy futottál utána és megkapta a figyelmed, és most meg ugye nem kapja meg. Szerintem sz-rd le, elég éretlen viselkedésre vall.
2016. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezek szerint sok éretlen lány van :) de valaminek kell lenni akkoris...
2016. jan. 16. 20:26
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Az a baja, hogy már nem eteted az egóját, nem pedig az, mert titkon szerelmes beléd. Hidd el, én is voltam hülye éretlen p-csa.
2016. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké, elhiszem. Bár érdekes, hogy akkoris ezt csinálta, amikor fénykorában volt a pasijával...
2016. jan. 16. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!