Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg velem van a baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg velem van a baj, másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés
A barátom folyton megbánt az idióta vicceivel, és én nem sértődhetek meg mert akkor jön azzal, hogy ő csak viccelt és akkor már rögtön el van intézve minden. Az oké, ha a párok viccelnek egymással, de a lekicsinylő viccek nekem nem esnek jól. Nem is értem h mi vicces benne, ha például azt mondja hogy én ehhez nem értek stb. És ráadásul ha megsértődöm akkor meg azzal jön, hogy miért veszek mindent komolyan mert ő csak viccelt. Ő teljesen megvan győződve arról h ez így jól van és nem érti h mi a bajom.
2016. jan. 17. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
minek vagy vele. ha vele vagy akkor meg nyeld le elvegre vele vagy valamiert!
2016. jan. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kocsmahuszár a drága...? Akkor jobb ha hozzászoksz, a kocsmahumor nem épp a rendességéről híres.
2016. jan. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

Nincs humorérzéked,te lány.

Igaza van,kicsit lazábban kell venni dolgokat.

Tudod,az élethez kell humorérzék.

Egyébként,ha szóltál neki,hogy tényleg valóban nagyon zavar,annyi lehetne benne,kicsit visszavesz,mert az úgy már a bunkóság határát súrolja.

2016. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

#3


A humorérzék és a másik módszeres kigúnyolása, mint szabadidős elfogaltság nem épp ugyanaz.

2016. jan. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A helyzetből nem igazán vágom le a dolgot...

Ha viccből mondja, hogy nem értesz valamihez, akkor értesz hozzá és meg is tudod mutatni. Akkor pedig min lehet megbántódni? Simán mutasd meg és mondd, hogy "Na, látod értek én ehhez!".

Ha pedig valóban nem értesz, akkor csak közölte a tényt.

Ennek a vicces részét mondjuk, nem igazán értem. :D

2016. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak az a baj h ő mindent mindig jobban tud, szóval nem nagyon lehet neki megmondani h értek hozzá. Meg csak egy példa ha mondjuk megbotlom akkor olyat szól h nem tudok járni. És egyébként nem vagyok komoly ember és én igenis szeretek nevetni. De ezeken hogy nevessek, csak kevésnek tudom magam érezni.
2016. jan. 17. 12:59
 7/12 anonim ***** válasza:

Igazából nekem azért fura a dolog,mert a végtelenségig tudok baromkodni,hülyíteni a másikat,és oda vissza...viszont,ha neki ez probléma,akkor természetesen bocsánatot kérek,és abbahagyom.

Szóval nekem ez kissé furcsa.

Egyébként,ha gondban vagy, a barátod oda áll,melletted van?

Végül is ez lenne a lényeg,nem?

Hogy számíthass rá...

2016. jan. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha jobban tudja, akkor valóban jobban tudja. Ez nem vicc, ez tény.

Azért ez a nem tudsz járni, kicsit erős.

2016. jan. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kiállni kiáll mellettem. Egyébként van olyan amiben nekem van igazam, de azt nem tudja elfogadni.
2016. jan. 17. 13:23
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez olyan dolog hogy mindkettotokon mulik. Nalunk is hasonlo volt a helyzet, egy alapbol szeretek viccelni ilyesmikkel (magamon is), volt olyan baratnom aki nevetett rajta, most pedig olyan van aki sertonek talalja. Ugyhogy neki nem mondok ilyen vicceket :)

Senkivel sincs baj, csak ossze kell hangolni a dolgokat.

2016. jan. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!