Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg velem van a baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg velem van a baj, másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés
A barátom folyton megbánt az idióta vicceivel, és én nem sértődhetek meg mert akkor jön azzal, hogy ő csak viccelt és akkor már rögtön el van intézve minden. Az oké, ha a párok viccelnek egymással, de a lekicsinylő viccek nekem nem esnek jól. Nem is értem h mi vicces benne, ha például azt mondja hogy én ehhez nem értek stb. És ráadásul ha megsértődöm akkor meg azzal jön, hogy miért veszek mindent komolyan mert ő csak viccelt. Ő teljesen megvan győződve arról h ez így jól van és nem érti h mi a bajom.
2016. jan. 17. 12:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
sajnos ez tényleg a tisztelet/komolyan vevés hiánya, ha már szóltál neki. velem is volt ilyen, sajnos csak a szakítással ért véget. nem csak emiatt szakítottam, de előtte akkor is mondhattam bármit, kigúnyolt, hogy én vagyok túlérzékeny, az ő humorszintje pedig pontosan normális. na most ezzel mit tudsz kezdeni, ha úgy gondolja, hogy ő jól csinálja, te meg alkalmazkodj?
2016. jan. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
89%

van aki tahón próbál humorizálni, ami csak és kizárólag a saját szórakoztatására szolgál!

és az még a nagyobbik baj ha azt hiszi magáról milyen vicces.

ismerem ezt a fajtát, szóval tudom miről beszél a kérdező, azokkal ellentétben akik azt mondják a kérdezőnek nincs humorérzéke.

2016. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!