Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a férjem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a férjem nem akarja megengedni, hogy fessem a hajam?

Figyelt kérdés

Mármint, erősen ellene van, mert hogy minek azt. Sose volt festve, és nem őszül, csak nem tetszik a színe.


Ilyen egyébként az eredeti:

[link]


És szeretném, ha valami értelmesebb színe lenne.


2016. jan. 17. 20:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan, milyen színt szeretnék, csak valami mást. Világosszőkét, vagy világosbarnát, nem tudom.
2016. jan. 17. 20:28
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem normális. A te hajad, te döntöd el, hogy akarod-e festeni vagy sem.
2016. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon szép a hajad színe, én legfeljebb egy kis melírral dobnám fel, de annyira ritka árnyalat, hogy kár piszkálni.


Ez a véleményem.


Véleménye a férjednek is lehet, és kérheti, hogy ne fess hajat, de az nem normális, ha bármihez az engedélye kell, vagy ha valamit meg akar tiltani.

Nem az apukád, nem a felettesed.

Egyenrangú felek vagytok.

2016. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg a férjednek hadd legyen igaza. Ugyanis ő látja többet, nem te.
2016. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Mond meg neki, hogy azért, mert te másmilyet szeretnél. Te hajad, jogod van valami épeszű színre festeni (másmilyenre is, csak ott azért már őt is érintheti, ha a te hajad a legbotrányosabb a falutokban vagy a húga esküvőjén vagy akármi :D nyilván nem erről van szó, csak eszembe jutnak ilyenek).

Nekem szép barna a hajam, de évi egyszer bordóra vagy padlizsánra festem (alig fogja meg, makacs hajam van, a tűzvörös sem okoz rajta nagy változást, de az a kevés nekem fontos) s az kicsit feldob, pár hét múlva pedig megdícsérnek miatta :D A párom hidrogénszőkétől élénk narancsvörösig sokféle hajat viselt már. Személyes jognak tekintem az ilyesmit. Véleményt persze lehet mondani, az OK.

2016. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Gyerekek szoktak ilyet kiírni, hogy anyu-apu nem ENGEDI, hogy hajat fessenek.

Felnőtt nő vagy, azt csinálsz a hajaddal, amit akarsz. Lehet a férjednek is véleménye, de ahogy látom, neki nem az a baja, hogy a választott szín nem jön be neki, hanem, hogy "minek az".

Az én férjemnek pl. a rövid haj nem jön be, de amikor olyan kattanásom volt, minden további nélkül levágattam rövidre. Nem tetszett neki, de attól még szeret :D Ő meg időnként leborotválja a szakállát, pedig nekem a szakáll jön be. Ilyeneken nem balhézunk, mindketten tudjuk, hogy a másiknak mi jön be, de attól még a saját szőrzetével azt csinál mindenki, amit akar.

2016. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem is kell megengednie, a te hajad, nem az övé.

Az hogy ellene van más... gondolom tetszik neki a hajad, hiszen nagyon szép világosszőke, ami ritka ha természetes. Én sose festeném ha ilyen szép színe lenne. Ettől szebb nem lesz úgysem bármilyenre fested.

2016. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Azért amiért feltetted ezt a kérdést, meg is érdemled a sorsod...

Normális felnőtt nő maga dönteni el mit csinál a testvével nem a férje (gazdája).

2016. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
A dolog nem olyan egyszer, mint amilyennek tűnik. Egy férfi számára a partnere haja szexuálisan vonzó és ebben benne van a haj színe is. Persze lehet próbálkozni hajfestéssel, csak akkor pontosan fel kellene jegyezni, hogy a fizikai vonzalom milyen irányban változik. Igaz, hogy nem feltétlenül a férj jelenti a szempontot, hanem más.
2016. jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
23%

Okádék egy dolog ez a női hajfestegetés.

A férjednek tökéletesen igaza van.

2016. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!