Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a férjem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a férjem nem akarja megengedni, hogy fessem a hajam?

Figyelt kérdés

Mármint, erősen ellene van, mert hogy minek azt. Sose volt festve, és nem őszül, csak nem tetszik a színe.


Ilyen egyébként az eredeti:

[link]


És szeretném, ha valami értelmesebb színe lenne.


2016. jan. 17. 20:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%
Ilyenk kelet-európai hozzáállás, hogy van beleszólásunk abba, hogy egy másik ember mit tesz a testével...rossz lehet nektek.
2016. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem normális dolog. Csak magánvéleményem, ha valóban ilyen az eredeti színed, akkor vétek befesteni.
2016. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%
Igazad van, te hajad. Én sem szóltam bele, mikor a nejem levágatta a haját. Mondjuk, három hónapig nem is nagyon látott utána.
2016. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Kell talalni valamifele kompromisszumot. Erteheto, hogy a ferjed ellene van hiszen nem mindenkinek jon be, sot.

Ezzel szemben a te oldaladat is megertem, hiszen tobb oka lehet annak hogy miert akarod befesteni, es szived joga, elvegre ha nem lesz jo visszafesteted, ez nem egy tetovalas.

Probald meg elmagyarazni neki, hogy miert szeretned, es legyel te is nyitott az o velemnyere, csak igy mukodhet.

Pelda: az en hajam nemreg lett amolyan padlizsanszinu. Mar regota szerettem volna lilas arnyalatot, mert amugy elegge rosszban vagyok a sajat hajammal. De ha a paromnak nem tetszett volna, nem csinaltatom meg- es nem azert, mert o nem engedi, hanem mert szeretnek neki is tetszeni, igy ez valamilyen modon az en dontesem is lett volna.

Csak nezopont kerdese.

2016. jan. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!