Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a párod 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a párod 3 hétre egyedül akarna hagyni, mert ő túrázni megy?

Figyelt kérdés
30-asok vagyunk, együtt is élünk. Azt mondta, ő márpedig a közeljövőben meg akarja csinálni a Vízi Nagykört, ami egy 780 km hosszú vízi út. Kajakkal akarná végigcsinálni. Én mondtam neki, hogy nem feltétlen lennék ebben partner, ráadásul szabadságot se kapnék ennyit. 3 hét hosszú idő, főleg vízen. Erre azt mondta semmi gond, elmegy ő nélkülem is.
2016. jan. 17. 20:55
 1/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Megkérném, hogy készítsen sok-sok képet! És majd részletes élménybeszámolót, ha hazajön.


1x megy el 3 hétre, ami neki szerintem egy lelki teljesítmény út is lesz. Egy zarándoklat ha úgy tetszik. Ha neki fontos, én nem állom úját. Sőt támogatom!

2016. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a parom nem a tulajdonom, hagynam,hogy menjen, orulnek neki, hogy vannak dolgok amik erdeklik. plusz egy ferfinak fontos,hogy elerjen dolgokat, szoval batoritanam, hogy menjen.
2016. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na most mire érted azt, hogy "mit tennél"? Már egyből meg akarod csalni, vagy legalábbis foglalkozol a gondolattal? Vagy mi?
2016. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Valószínű arra gondoltam, mennyire fér bele egy kapcsolatba az ilyesmi, ha a másik a 3 hét folyamatos szabadság hiánya miatt kénytelen lenne otthon maradni...
2016. jan. 18. 09:14
 5/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Az hogy te nem tudsz vele menni, nem rajta múlott. Nem?

Nem örökre akar elhagyni és nem minden hónapban húzz el három hétre.

Egy kis szabadság jár mindenkinek. Hogy boldog legyen, hogy érezze cselekedet valamit magáért. Hogy ebben nem tudsz vele tartani az a körülmények hibája, de gátolni nem érdemes azért mert te nem tudtad magad szabaddá tenni.


Egy stabil kapcsolatban simán belefér, hogy az egyik 3 hétre szabadon, kötelékek nélkül önmaga lehet, vagy épp szembe nézhet önmagával az élettel. És szerintem időnként kell is minden embernek, hogy bizonyítson saját magának, foglalkozzon magának. Ettől te nem leszel kevesebb, nem ér kevesebbet az hogy mellette vagy.


Azzal, hogy elmegy, nem csal meg téged, nem hűtlen hozzád és a kapcsolatotokhoz. Nem vagytok sziámi ikrek, hogy mindig együtt kell cselekednetek és lélegeznetek. Egy kis egyedüllét szerintem mindenkinek jót tesz. Kell az a minőségi idő is, amit csak magadért teszel és magadra fordítasz. Ez most a párodnak épp 3 hétbe jött össze, mert teljesíteni akar.



Én megértem a párodat. Nem állnám az útját, támogatnám. És szerintem sokat nőnél a szemében, ha te is így tennél, és nem lennél féltékeny 3 szabad hétre, hanem megértő lennél vele.

2016. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt mondanám neki, hogy jó utat! És ha esetleg nélküle szerveznék utazást, azt ekkorra időzíteném.


Szerintem teljesen oké. Ha egy évre menne el, az más lenne, de három hét igazán nem sok idő.

2016. jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit, mondanám, hogy jó szórakozást. Mit kéne tenni? Van ilyen, hogy a párok nem lehetnek együtt, elvégre nem vagytok összenőve. 3 hét az semmi, vannak akik hónapokra vagy évekre válnak el. Hol itt a probléma?
2016. jan. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!