Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nélküled bulizik a barátod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nélküled bulizik a barátod mit tennétek?

Figyelt kérdés
Barátom egyetemista. Én még egyelőre nem. Egyetemi szemeszterbulikon mindig résztvesz. Picit rosszul esik, de nem mondok semmit. Ti mit tennétek ? Cirkuszokat nem akarok csak nem jó érzés. Egyáltalán mi szok történni ilyen egyetemi bulikon ? Van mitől tartanom ?

2015. szept. 19. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Van mitöl tartanod.
2015. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemi bulik erősek tudnak lenni..Én a fél egyetemi időszakomat végig buliztam heti rendszerességgel mindig mindenkor, mégse történt sose még egy csók se senkivel.. és nem azért mert nem lehetett volna, hanem mert senki nem érdekelt... szimplán ez ember függő... Egyébként nem kell ahhoz egyetemi buli, h megcsaljon.. és lehet bármennyi buli se csalna meg.. Nem tudom mennyire érthető :)
2015. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Ez hülyeség, az én tapasztalatom alapján az egyetemi bulik nem kifejezetten durvábbak, mint bármilyen más buli. Én sosem izgulok, ha az ember nélkülem megy el bulizni, szerintem neked sincs okod rá. Legfeljebb egyszer kérd meg, vigyen el, általában engednek bevinni külsősöket is.
2015. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az egyetemi bulik sem különböznek a bármilyen bulitól. Én is szoktam járni a barátom nélkül is, mert ő nem szereti az iylen zenéket meg a tömeget, mégsem történik semmi, hisz őt szeretem és nem pasizni megyek oda és ezen az sem változtat, hogy iszom alkoholt is
2015. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Költőnő? ***** válasza:
most vagy bízol benne bulistul vagy nem bízol, de akkor tökmindegy gyakorlatilag h jár-e bulizni v sem.
2015. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Semmit, jó szórakozást kívánok neki.
2015. szept. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le és beszéld meg vele. Attól hogy elmondod neki hogy ez téged picit zavar még nem hisztizel. Szerintem simán meg tudjátok beszélni a dolgot.
2015. szept. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ismerős! :) Mikor még nem voltam egyetemista ,a barátom pedig már az volt, iszonyatosan zavart hogy mennyit bulizik.

Nem hanyagolt el,meg semmi ilyesmi, de nagyon rosszul eset mikor elment nélkülem. Sőt volt hogy szilveszterkor is nélkülem ment el.

Az esetek többségében, ha szóltam volna,hogy márpedig igenis vele megyek,simán belement volna. De nem hisztiztem,inkább magamban szomorkodtam.

ÉS nagyon hü.lye voltam két okból is : - amiért féltékeny voltam -és amiért nem is szóltam neki.

Abban biztos voltam,hogy ő nem azért ment el ilyen olyan bulikba ,mert csajozni akart volna. ÉS igazából a szivem mélyén én is éreztem,hogy nem az a tipus, tudtam ,hogy soe csalt volna meg és sose csalna meg.

Eltelt két év, és már nem vágyik anyira bulini, vagy ha el is megy, akkor általában velem akar menni. Nem tudom ,hogy miért.

Most lettem nemrég egyetemista,már elég sokszor eljárok esténként szórakozni,nélküle:)

És nagyon nem tetszik neki. Én már nem vagyok féltékeny ha ő elmegy szórakozni, ő pedig most kezdett el "féltékenykedni"

Rájöttem,hogy tényleg kell,mind a két félnek egy kis kikapcsolódás, szórakozás,magánélet.

Nincs mitől tartanod, ha tudod és ismered a barátodat.

Ha tényleg nem az a megcsaló tipus,és bízol benne (márpedig egy egészséges kapcsolat csak akkor működik) hülyeség aggódni.

2015. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom,ismered azt a hasonlatot,hogy egy kapcsolat bizalom nélkül olyan,mint egy autó üzemanyag nélkül:ülhetsz benne,de nem jutsz vele sehova.Vagy bízol a barátodban,vagy nem.Ha úgy gondolod,megbízhatsz benne,akkor az nem releváns tényező,hogy eljár-e nélküled bulizni.
2015. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék neki, hogy nem cibált magával.

Ha későn jön haza, halkan tegye be az ajtót maga után, egyébként meg érezze jól magát.

2015. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!