Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan váljak el az agressziv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan váljak el az agressziv ferjemtől?

Figyelt kérdés
11 eve elünk eggyütt mar nem szeretem! 1 éve foglalkoztat a válás gondolata, de félek töle mert agressziv! Nem tudom mit tegyek, gyerekek is vannak! Szeretnem ha olyanok irnanak akik ugyan ebben a helyzetben vannak\voltak es mit tettek?
2016. jan. 17. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Amikor nincs otthon, gyorsan pakolj össze, szedj össze minden szükségeset, és menj el onnan a gyerekekkel, pl. a szüleidhez.

Aztán hívd fel telefonon, és mondd el, hogy elköltöztetek, és el akarsz tőle válni. Ne keressen, nem akarod látni személyesen, és nem akarsz balhét se, legközelebb az ügyvédnél találkoztok.

2016. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak hogy egy faluban élünk anyukammal, csak ö van nekem es féltem öt is!
2016. jan. 17. 21:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Mit foglal magába az hogy agresszív?

Megütött,megvert már?

2016. jan. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
50%
Nekem a volt barátnőm is azt csinálta, hogy amikor a férje nem volt otthon, összepakolt, a gyerekeket felkapta és elmentek, közben bejelentette a rendőrségen, hogy fél tőle, mert agresszív és a fickót a rendőrök keresték fel, hogy mi a helyzet. Aztán pereskedés, válás megvolt, kb. másfél év múlva a csaj engem elhagyott és visszament hozzá, mert mégis csak ő az apa, meg pénze is van. Namármost ez a dolog így működhet, de ha engem kérdezel, akkor tutira vissza fogsz hozzá menni, nem fogod bírni a nyomást utána, egy leendő partnert meg majd, aki elfogad gyerekkel meg anyaként is és nőnek tekint, tönkre fogsz tenni. Nagyon gondold meg, hogy mi a legmegfelelőbb lépés.
2016. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"de ha engem kérdezel, akkor tutira vissza fogsz hozzá menni, nem fogod bírni a nyomást utána, egy leendő partnert meg majd, aki elfogad gyerekkel meg anyaként is és nőnek tekint, tönkre fogsz tenni."


És te ezt honnan a kis ujjadból szoptad ki? Azért mert te kifogtál egy buta libát aki inkább választott egy agresszív embert,mint olyat aki emberségesen bánik vele,még ne vegyél egy kalap alá mindenkit.

2016. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
6%
De egy kalap alá veszek mindenkit, aki sok éve ilyen kapcsolatban él, mert nem fog tudni megváltozni abban a tekintetben, hogy ezt számára az idea és ezt szokta meg éveken át. A kérdező írta, hogy fél tőle, még a válás is nehezen menne, akkor nem egy életerős hölgyről beszélünk, aki ki tudna állni magáért egy ilyen helyzetben, a gyerek meg plusz felelősség.
2016. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hogy válaszoljak a kerdesekre igen ütött már meg! A férfiak olyan könnyen beszélnek, mert ők joval erösebbek mint a nök es nekik nem kell ilyen nyomorult helyzetet elviselniük! Megnézném öket forditott eröarányok mellett is irnának e ilyeneket! Nem hiszem! Ja, es tudom milyen egy normalis kapcsolat, az enyém nem az! Nem idealizálom!!!!
2016. jan. 18. 08:04
 8/10 Ypszilon1980 ***** válasza:

Jó, rendben, értem én a gondodat, de azért te is hibás vagy, ha ilyen emberrel kötötted össze az életed.

Nem akarok ítélkezni, csak azt fogd fel, hogy ebben a helyzetben segítség nélkül nem fogod tudni megoldani.

Én voltam fordított helyzetben, a nő nekem támadt meg állandóan lealázott, viszont nem is maradtam mellette, mert ilyen helyzetben nem lehet élni, másrészt meg a francnak hiányzik az, hogy véletlenül teherbe esik és akkor meg cseszhetem. Először neked kell megerősödnöd.

Van neked valami terved a menekülésre?

2016. jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát ha ezt lattam volna elöre biztosan nagy ivben elkerülöm! De persze hibás vagyok mert apróbb jelek azért voltak, de szerelmesen nehéz józanul gondolkodni! A menekülésre nincs tervem nem merek belekezdeni, lépni! Nem magamat féltem, a gyerekeket hogy szemtanui lesznek ennek a hercehurcának! En szembe szállnék vele, ha meg is ver majd csak tulélem, csak a körülöttem lévök miatt aggodom!
2016. jan. 18. 11:06
 10/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az a baj, hogy nem tudod megúszni azt, hogy a körülötted lévők lássák a hercehurcát. Vagy lépsz, és van lehetőséged új életet kezdeni, vagy nem lépsz és akkor csak tovább szenvedsz.
2016. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!