Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális kibeszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális kibeszélni a másikat?

Figyelt kérdés
Mindenki kibeszél mindenkit a háta mögött? Párkapcsolatban is a felek egymást? Ha jó, ha rossz kibeszélni a munkahelyén a problémákat? Ráadásul ellenkező neműnek? Miért? Mire jó ez? Úgy, hogy erről a másik nem tud. A párom már nem először panaszkodott a kapcsolatunkról vagy rólam, vagy a problémáinkról, régi dolgokról. Vagy barátoknak, vagy kollégának. Azt mondja azért mert legalább valaki meghallgatja. Az anyjának már nem mondja, mert csak annyit reagál hogy beszéljük meg. Én szégyellem ezeket kibeszélni, sosem panaszkodtam róla, pedig megtehetném. Magánügy. Valaki magyarázza el miért jó ez, miért csinálja és mennyire gyakori hogy ezt csinálják az emberek?
2016. jan. 19. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek szerint veled nem tudja megbeszélni...

Ha valakinek gondja van az életben az segitséget kér valakitől aki meghallgatja és talácsot ad.

Ez a pàrkapcsolatra is értendő.

Mit nem lehet ezen érteni?

Te még nem tünsz érett gondolkodásúnak.

2016. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval kibeszélni a párunkat a háta mögött teljesen normális dolog?
2016. jan. 19. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az a nézetem,hogy a párkapcsolatom/házasságom az én magán ügyem.Nem kell,hogy a barátnőim a mi házasságunkon csámcsogjanak.Megoldjuk ketten,ha gond van.
2016. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem beszéli meg veled, mert igy reagálnál. Igy könnyít a helyzetén. Elsőnek igaza van, én sem nagyon értem, hogy mit kell megválaszolni, saját magad választ adtál : "Azt mondja azért mert legalább valaki meghallgatja"
2016. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is meghallgattam, de nem úgy reagáltam ahogy várta. És sok évvel ezelőtti dolgainkat miért teregette ki? Azt hittem azokon már régen túl vagyunk.
2016. jan. 19. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!