Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogomban áll megkérni a páromat, hogy törölje a regisztrációját a társkereső oldalakról?

Figyelt kérdés
Az egyik ilyen oldalon ismerkedtünk meg, miután komolyra fordult a kapcsolatunk, töröltük a regisztrációnkat. Én csak azt az egy oldalt használtam, mint nem rég kiderült, ő viszont szinte az összesen fent van. Állítása szerint nem használja őket, de ettől függetlenül kapja a hírleveleket, meg értesítő emaileket. Nem értem, hogy miért van még mindig fent rajtuk, ha "megtalálta a párját". (ő fogalmazott így, és ő is kezdeményezte a regisztráció törlését)
2016. jan. 20. 01:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Jogodban áll megkérni, legrosszabb esetben nem sikerül érvényesítened a "jogodat".


23/F

2016. jan. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor inkább azt kérdezem, hogy titeket zavarna?
2016. jan. 20. 01:41
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

Ha nem használja, és nem érdekli, akkor engem sem érdekelne és nem zavarna.


De ettől függetlenül ha még használná sem érdekelne, mert én nyitott kapcsolatban élek.


23/F

2016. jan. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mumusan ***** válasza:
74%
Jogod az nincs rá. Viszont megkérheted hogy törölje magát. Még vicces is lehet. Együtt leültök és elolvassátok a bemutatkozó szövegeit, meg hogy most kik vannak fennt. Jól kiröhögitek őket, aztán minden rendben :)
2016. jan. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mumusan ***** válasza:
74%
Félreértés ne essék...semmi gondom azokkal akik társkeresőznek. Csak tippet adtam egy konfliktusra ;)
2016. jan. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Hogyha már meg van a társ,minek a társkereső?


Még szép,hogy jogodban áll!

2016. jan. 20. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 BlackSword ***** válasza:
85%

Jogodban nem áll... Ugyanis senkit nincs jogod bármiben is korlátozni... Ha követelőzöl, azzal meg csak magad alatt vágod a fát...


Persze megkérheted szépen, hogy légyszi töröld magad, mert zavar...


Másrészt viszont ha már egyszer fent volt, onnantól kezdve orrba-szájba jönnek a levelek...


De te a hírlevelekről meg az értesítőkről honnan is tudsz??? Nem szép dolog ám más privát levelezéseibe belenézni...

2016. jan. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bármire megkérheted a párodat...max nem teljesíti.

Adhatsz neki ultimátumot, követelőzhetsz , de evvel kockáztatod azt is, hogy megunja és továbbáll!!!!

37F

2016. jan. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És tudja még a jelszavát minden helyre? Én jártam már úgy, hogy bent ragadtam egy rendszerben törlés után is, így az oldal üzemeltetőinek kellett külön írni, hogy takarítsanak ki mindenhonnan.
2016. jan. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem kutakodtam. Hallottam, és láttam amikor olvasta az emailt, ő említette, hogy semmiség, csak az egyik oldal, ahol fent van, de már nem is érdekli. Nem szeretném korlátozni, csak ha ő is úgy érzi, hogy megtalálta a párját (márcsak abból is gondolva, hogy ő hozta fel ezt a regisztráció törlése témát), akkor miért csak az egyikről törölte magát? Csupán nem értem. Az e-mailt megértem, hogy automatikusan kapja, és csak hírlevél, de azt is ki lehet kapcsolni, de a regisztráció törlésével biztos megszűnne.
2016. jan. 20. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!