Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gonosz voltam a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz voltam a barátommal, de nem akartam megbántani. Szerintetek hogyan kérjek ezek után bocsánatot?

Figyelt kérdés

A barátommal 1,5 éve vagyunk együtt, szeretem nagyon..de a szex nem a legjobb.Eleinte még próbálkozott, hogy jó legyen nekem is, de egy ideje már nem is érdekli.Nem rég kitalálta, hogy legyen egy 3. személy is velünk az ágyba, persze csaj legyen.Számomra ez kizárt, de nem érti meg.Naponta 20x legalább felhozza ezt a témát és nem fogja fel, hogy nem akarom.Tegnap este is ezzel jött, én meg mivel már nagyon idegesített azt mondtam neki, hogy amíg egy csajt (engem) nem tud kielégíteni normálisan, addig minek egy másik? Nagyon megsértödőtt, de csak azért mondtam, mert felbosszantott.Tudom, hogy nem lett volna szabad ezt mondanom neki és nagyon sajnálom.

Az elöző barátommal ilyen téren semmi gond nem volt, nem tudom vele miért nem megy a dolog, pedig 100x jobban szeretem.

Fiúk, ti egy ilyen beszólás után megbocsájtanátok a barátnőtöknek?


2016. jan. 20. 14:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%
Ne te érezd szarul magad. Ő az, aki más nőt akar k*rni a szemed láttára, és képtelen elfogadni, hogy ez neked nem fér bele. Én a helyedben nem maradnék olyannal, aki ilyen szinten figyelmen kívül hagyja az igényeimet.
2016. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Még te akarsz bocsánatot kérni?! Egy ideje már telibef...ssa, hogy neked is jó legyen a szex, de nem csak gyakorlati szinten, már elméletben is erősködik, hogy még véletlenül se vegye figyelembe az igényeid. Aztán egy frusztrációtól vezényelt, teljesen jogos kirohanásodért még te kérnél elnézést? Ő mikor kért bocsánatot azért, mert semmibe vett? Gondolom egyértelműen kommunikáltad felé korábban is, hogy valami nem stimmel szex közben, meg azt is, hogy nem akarsz 3. személyt bevinni a dologba. Ennek ellenére mégis.


Szerintem nem bocsánatot kell kérni, hanem nyugodtan leülni megbeszélni, hogy ki hogyan látja kettőtök szexuális életét, mert enélkül nem lehet sem fejlődni, sem továbblépni. Ennek keretén belül kérhetsz bocsánatot, de azért közölheted a beszólás alapját is.

2016. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%

Értem, szóval eddig sem volt jó, most rákényszerítene valamire és ahelyett, h ő érezné szarul magát, még Te kérsz bocsánatot.

Nő vagyok, volt már hármasom, de ha nem mindkét fél egyik legnagyobb vágya ezt kipróbálni/gyakorolni néha, akkor nemhogy huszadszor nem hozom fel, de másodszor sem.

Legyen sértődött majom, addig sem néz ürítőzsáknak.

2016. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
84%
Ez szakitóok is lehet akár!De komolyan:Te meg hozd fel neki hogy szeretnéd ha valaki végre egyszer jól megdugjon,ja és a pasid persze legyen ott és nézze meg hogyan kell csinálni,mert úgy látszik korrepetálásra szorul a szegényke!-)
2016. jan. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!