Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért felejt el fontos dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért felejt el fontos dolgot a barátom?

Figyelt kérdés

Év elején bejelentkeztem egy suliba. Egy héten keresztül többször is elmondtam a barátomnak mikor lesz a beiratkozás. Ő is megkérdezte többször. Pénteki délutánon volt. Este mikor haza jött, megkérdezte munka után mit csináltam? Elmeséltem neki, hogy elmentem beiratkozni, ott voltunk a többiek 2 órán át, megkaptuk a tananyagot stb... Erre rám nézett, és mondja: Miért nem írtad meg hogy hol vagy? Én erre már csak annyit reagáltam, hogy minden nap elmondtam.

Utána csendbe maradt és nézett maga elé.

Nekem rosszul esett ez az egész. Fontos volt a suli, most is az. És nem számíthattam rá. Másokat a párjaik is elkísérték akkor.


2016. jan. 20. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Valahogy próbálj neki megbocsájtani. Remélhetőleg nem lesz több ilyen alkalom,mikor fontos dolgot elfelejt!
2016. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden éremnek két oldala van. Milyen a párod helyzete, stresszes mostanában? A munkahelyén milyen feladatai vannak mostanában? Meg úgy egyáltalán: mennyire gyakori, hogy elfelejt ilyen jellegű dolgokat? Vagy ez az első alkalom?
2016. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Számít, hogy miért? Ilyen. Később sem lesz neki fontos, ezt nyilván tudod. Ha lesznek gyerekeitek, az ő céljaikra, tanulmányaikra is pont ennyire fog figyelni...
2016. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha én mondok neki valamit, azt elfelejti már akkor ahogy elmondom. Feleslegesen nem beszélek hozzá.

Nincsenek gondjai, se problémái.

De az hogy egy héten keresztül mondok neki valamit... és elfelejti, az azért egy kicsit rosszul esik.

2016. jan. 20. 14:35
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Érdekes. Egyik barátnőm emiatt akadt ki mindig, bár lényeges dolgokat nem felejtettem el, de akkor sok volt a meló, stressz és vol amit elfelejtettem, az tény. Aztán ez megoldódott, mikor már annyi problémám nem volt.
2016. jan. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mert férfi.
2016. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!