Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom épp most hajtott el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom épp most hajtott el durván tőlem, jogosan akadtam ki? ) :Fontos

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy barátomnak még előttem volt/van egy lány barátja, akivel elmondása szerint nagyon 'szoros' kapcsolatban voltak. Ő a szomszéd országba költözött és közösségi oldalon tartották a kapcsolatot. Eleinte nem volt bajom vele, még arra se szóltam,mikor jött a városba a lány és elmentek beülni valahová. Akkor telt meg a pohár nálam, mikor megláttam egy beszélgetésüket. Főleg a csaj részéről ilyen nyálas dumák, minden mondatban 1-1 puszi, 'drága' meg 'oh de sajnálom' stb... komolyan én nem írtam ennyire nyálasan neki...

Volt 2-3 ilyen alkalom, és én akaratom ellenére nagyon kiakadtam ezen. Tudattam is vele,hogy rettentően zavar, és nem is az,hogy beszélgetnek, hanem maga a stílus. Kezdtem azt hinni, hogy az a lány is van ilyen fontos,mint én, a barátnője akivel elmondása szerint leakarja élni az életét.

Ekkor ígérte meg, többször is, hogy próbál megérteni, és, hogy ha nekem ez ennyire rossz, tiszteletben tartja és többet nem fog írni neki. Elmondta többször is, ezzel hitegetett.


Aztán ma meg láttam, hogy csakugyan írt neki ő(a barátom) hiába ígérte meg,hogy nem fog.

Köszöntötte az ünnepek előtt és érdeklődött felőle, persze utána oldalakat meséltek egymásnak, így puszi, úgy drága.

Nagyon szíven ütött,nem tudom megmagyarázni azt az érzést amit éreztem. Elöntött a düh, a méreg, a szomorúság. Inkább az fájt, hogy hazudott...talán ha nem ígéri meg, nem fájt volna ennyire :(

Lefeküdtem az ágyra, nem akartam senkihez se szólni, próbáltam lehiggadni. Ekkor ő idegesen,csapkodva elhajtott.

Nagyon hülye vagyok?:( Mit gondoltok?


2015. dec. 30. 22:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Én megértelek. Szerintem jogosan akadtál ki. Engem is a hazugság bosszantana a legjobban, hogy a szemedbe hazudott, hogy megígérte, hogy nem ír többet a lánynak.
2015. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Ne haragudj, de szerintem te vagy irracionálisan féltékeny, mert még ha a csaj bele is van zúgva nem számít, ha a barátodat ennyivel nem lehet elcsavarni. De nem tudhatjuk, hogy ez tényleg igaz, vagy csak a te sejtésed, mellé ha nem is egy országban vannak, akkor mit számít? Sajnálom, de nem csak a párkapcsolat van a Földön, lehetnek az embernek más barátai. A hazugsághoz meg ennyit tennék hozzá, hogy nem sumákolt volna a barátod, ha nem tiltod meg neki, hogy beszéljenek.
2015. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Persze nekem is vannak fiú haverok, de nincs szükségem arra,hogy ilyen kapcsolatot ápoljak velük, így nyalizzak és folyton írjak nekik.Ha találkozunk elbeszélgetünk és ennyi. Ha tudnám,hogy a barátomat nagyon zavarná egy ilyen dolog, biztos tiszteletben tartanám. Egyébként csak ez az egy lány zavar, hiába van többel is még jóba, szerintem ezzel ott játszották el nálam,hogy olyan volt a beszédstílusuk ,azóta én nem tudok megbízni a lányban.
2015. dec. 30. 22:11
 4/16 opened paradise ***** válasza:
Érthető,hogy zavar. De nem is hisztiztél,csak csendes durci volt,úgyhogy fura a reakció.
2015. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

épp nálam volt a telefonja mivel olvastuk a csoportos beszélgetést amit a barátaink írtak szilveszterezéssel kapcs. majd láttam,hogy ott megjelent a csaj képe, kérdeztem beszéltek-e: igen.

Kérdem:megnézhetem?

Elolvastam, közben már eléggé kezdett könnybe lábadni a szemem, elolvastam végig és lecsaptam a telefont. Elfordult,leült az ágyra, majd én is ellenkező irányba. Fölém fordult és én meg mondtam most csalódtam benne. Mérgesen felállt,motyogott valamit, becsapta az ajtót majd az autóval is gyorsan ment el:(

2015. dec. 30. 22:17
 6/16 Kenzo Tenma ***** válasza:
74%
Ez kicsit olyan, mintha nem lenne elég neki egy barátnő.
2015. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Költőnő? ***** válasza:
32%
sztem ezt a hazugságot te kényszerítetted ki belőle
2015. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Mit tehettem volna, ha ennyire zavar? :(

Én nem hiszek az ilyen szoros férfi-nő barátságban. Sok tapasztalatom volt e téren, illetve a közösségben is, amiben vagyok.

2015. dec. 30. 22:26
 9/16 anonim ***** válasza:
14%

Én azt mondom, valami nem kóser itt.

A srác vagy azért viharzott el, mert vaj van a füle mögött, és nem bír szembenézni az igazsággal vagy tényleg nincs semmi a részéről, és vérig sértve érzi magát. De furcsa ez a viselkedés főleg, hogy nem ordibáltál. Csendes ellenállást tanúsítottál. Mégsem hinném, hogy az utóbbi áll fent, tehát, hogy semmit nem jelent neki a lány. Amúgy lehet a csaj hatalmas ribi, nyomulhat rá, akkor is a barátodon múlik, hogy mi lesz, vagy mi nem lesz. Magamból kiindulva nem csinálnék ilyet egy lány baráttal sem, ha barátnőm lenne. Mármint ilyen oldalakon át tartó, puszilkodó stb. üzenetváltásokat. De hát nem vagyok a helyében. Mindenképp érdemes odafigyelni a srácra, mert ha lesz valami, az rajta fog múlni, nem a csajon. A nők nagyon tudják fúrni egymást, lehet, hogy nem is szerelmes a srácba, épp csak ki akar veled valamiért b...ni az által, hogy felszedné a srácot még ha csak pár menetre is.

2015. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem egy hisztis lina vagy, ráadásul megfojtod a féltékenységeddel. A helyében a másik nőig meg sem álltam volna.
2015. dec. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!