Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenéz engem a párom, mert azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenéz engem a párom, mert azt mondta nekem, hogy nem egy nagy nevű ember vagyok?

Figyelt kérdés
Hülyéskedtünk valamin és azt mondta valamire, hogy azért, mert ő az x. y. Mire én azt mondtam, hogy én meg a x. y. Erre komoly arccal rávágta, hogy nem egy nagy név. Most ő engem lenéz valamiért, csak idáig titkolta? Az biztos, hogy ő sokkal népszerűbb ember mint én, én nem vagyok könnyen barátkozós, nincs sok ismerősöm se, lehet hogy ez miatt? Neked rosszul esne? 29n
2016. jan. 21. 08:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg megkérdezed tőle, ha már párod? Komolyan, Ti csak ilyen szintű párbeszédet szoktatok folytatni egymás közt, a komolyabb dolgok megbeszélése külső emberek bevonásával történik?
2016. jan. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
A párod ezt hirtelen haragjában mondhatta, vagy valamire vissza akart vágni,ami neki fájt, lelki önvédelem, "ütnek egyet-visszaütök".Minden esetre, valószínűleg ezt gondolja magában,hogy az ő neve miatt sokkal több ajtó megnyilik előtte és emiatt ő különlegesebb.Egyébként nem támadt volna ezzel a szöveggel. Talán majd belátja egyszer,hogy te is különleges vagy valamiben,amiben ő gyengébb.
2016. jan. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Miért is nagyobb az ő neve? Mert ő maga le tett az asztalra valamit, és ezért, vagy mert a felmenői alkottak valamit? Nem mindegy! Ha ő, akkor lehet csak büszke az elért sikereire... ha gúnnyal mondta, akkor baj van vele, ha csak viccesen megjegyezte, akkor önértékelési problémáid vannak. De szerintem ez a nagy név egy fszság, mert legtöbb nagy ember, akik igazán nagyok és mégsem halljuk a nevüket... van millió segítő, vagy orvos, tanár, aki szép csendben éli az életét, és életeket ment naponta, és sehol nem jegyzik a nevét.
2016. jan. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, mindenkinek a neve annyit tesz, amennyit beletesz!
2016. jan. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Talán őt kellene megkérdezni nem? Honnan a francból tudjuk mi, hogy most viccelt e vagy tényleg lenéz?
2016. jan. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet, hogy viccelt, te is írod, hogy hülyéskedtetek. De tényleg nem értem én sem, hogy ezt miért nem tőle kérdezed...
2016. jan. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Hát mi ennél ezerszer durvábbakat is mondunk egymásnak a férjemmel VICCBŐL, és egyikünk sem sértődne meg rajta. Sértésből sosem mondanánk egymásnak még fele ilyen bántót sem, de viccből simán, bármikor.
2016. jan. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Én azt értem, de ő ezt szerintem komolyan mondta, mert nem éppen vicces fejet vágott. Rögtön arra gondoltam, azért mondja ezt, mert mellette kicsit szürke kisegér típus vagyok. Ez önmagában is rossz, de a kijelentés is, főleg tőle.
2016. jan. 21. 09:42
 9/23 anonim ***** válasza:
Öcsém, hogy a csajoknak hogy jár az agyuk... Soha nem értjük meg :D
2016. jan. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogyha valamin hülyéskedtek, akkor miért kell túlkombinálni? Hülyeskédtetek, vagyis nem gondolta komolyan, mert hülyéskedett. De tudod mit? Kérdezd meg őt, ha nem vagy benne biztos.
2016. jan. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!