Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenéz engem a párom, mert azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenéz engem a párom, mert azt mondta nekem, hogy nem egy nagy nevű ember vagyok?

Figyelt kérdés
Hülyéskedtünk valamin és azt mondta valamire, hogy azért, mert ő az x. y. Mire én azt mondtam, hogy én meg a x. y. Erre komoly arccal rávágta, hogy nem egy nagy név. Most ő engem lenéz valamiért, csak idáig titkolta? Az biztos, hogy ő sokkal népszerűbb ember mint én, én nem vagyok könnyen barátkozós, nincs sok ismerősöm se, lehet hogy ez miatt? Neked rosszul esne? 29n
2016. jan. 21. 08:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy neked van magaddal problémád (" kicsit szürke kisegér típus vagyok"), és ezt kivetíted másra. Tipikus önértékelési zavar. Neked kell fejben helyreállni, mert ennek nem lesz jó vége...
2016. jan. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem szívesen lennék indiszkrét, de miért is nem kérdezed meg tőle? Az ilyen kérdések fájnak.
2016. jan. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Miért gondolja a párod, hogy neki nagy neve van? Ha konkrétan leírnád lehet tudnánk segíteni.
2016. jan. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Már a kérdést sem értem pedig nő vagyok, abból a szempontból, hogy a párod híres ember, vagy ismert, hogy "nagy neve" van?

Vagy csak sok embert ismer? Nem ettől lesz nagy neve valakinek.

2016. jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Leírtam már többször is, hogy ő sokkal népszerűbb ember mint én. Sok ismerőse, barátja van, mindenkivel leáll beszélgetni, érzem is hogy a kedvessége és közvetlensége miatt szeretik is az emberek. Népszerű a kisvárosban ahol lakunk, na. Máshogy nem tudom leírni. Én meg egy szűkszavú, vissza húzódó ember vagyok, akinek nagyon kevés ismerőse van, rám már többször mondták, hogy kicsit mogorvának tűnök.
2016. jan. 21. 10:08
 16/23 anonim ***** válasza:
#15: és ez most kit érdekel?
2016. jan. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ebből még nem fog egyértelműen kiderülni, hogy értette ő, amit mondott.
2016. jan. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
16: Azért írtam le, mert kérdezte valaki miért gondolja a párom hogy nagy neve van. Olvasni kéne.
2016. jan. 21. 10:12
 19/23 anonim ***** válasza:

Úgy bírom az ilyet. Nem ám inkább rákérdezne és 5 perc alatt megbeszélnék a dolgokat...

De neeem. Inkább kombinál, panaszkodik, sajnáltatja magát, órákon keresztül. Most ez így jobb? Komolyan.

2016. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

14 es vagyok, szerintem hülyeség az egész, nem nagy szám felesleges problémázás...

Lehetm csak viccelt, lehet hogy nem de ha nem is viccelt kit érdekel?? Ok legyen népszerű meg ismert, meg jó fej meg nyitott személy, te nem vagy az, és?

Nem hinném, hogy lenézne emiatt, amikor összejöttetek gondolom akkor sem voltál a társaság központja, nem emiatt szeretett beléd.

Amúgy meg bocsi, de kb. 15 éves szinten vagy, mert ők írnak ki ilyen kérdéseket.

2016. jan. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!