Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csaj vagyok, hogyan szerezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaj vagyok, hogyan szerezzem vissza az exem?

Figyelt kérdés
Vagyok én, egy 26 éves nő, és van egy 30 éves pasi. Én anno ezt a pasit elhagytam egy szerelemért, de rosszul sült el, így szakítottam vele, és vissza szeretném kapni ezt a 30 éves pasit. Tudom h hibáztam, visszacsinálnám az egészet, de a pasi fél h megint elhagyom. Ráadásul a pasinak van egy menyasszonya, annak egy kisfia de az ő elmondása alapján már nem sokáig lesznek együtt, és már nem akarja elvenni. Látom rajta hogy bántja a dolog, megbánta az eljegyzést. Mondtam neki h kezdjük újra, de azt mondta hogy idő kell neki, mert nem megy egyről a kettőre h kirakja a csajt, mert együtt laknak. Viszonkt látom rajta hogy nagyon akar. Mikor együtt vagyunk mindig azt hajtogatja hogy csókoljam meg, és h milyen jó nő vagyok, és h tuti isteni vagyok az ágyban is. Anno nem feküdtünk le. Fantasztikus a testem meg ilyenek. De attól félek, hogy csak azt akarja... Mikor találkozunk, mindig mondja h imád... Hogy tudnám visszaszerezni? Lefeküdni nem fogok vele, míg nője van, meg is mondtam neki h nem leszek az ágyasa... szerintetek?
2016. jan. 22. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs ló jó a szamár is.Ha a másikkal összejött volna akkor most le se sz*rnád.Őszintén szereted még vagy csak nincs más(jelenleg)?Beleszerettél másba mellette,ez így már nem lenne az igazi.De egy próbát megérhet legfeljebb tanulságnak jó lesz.
2016. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, a pasi egy erkölcsi hulladék (lehet csak bosszúként ki akar használni az elhagyás miatt)
2016. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Marha egyszerűen: a menyasszonya megtudja, hogy kavartok, és kidobja.


Te még beveszed ezt, hogy szakítani akar, csak....?!

Aztán jön az "én válni akarok, csak..."

Ha akarja, megteszi. De nem tette: csak meg akar fektetni.


Ha megkapod, onnantól tèged fog csalni.

2016. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Akkor tovább állok! ;-)
2016. jan. 22. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!