Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyább párok boldogok?

Figyelt kérdés
Egy csúnyább férfi és egy csúnyább nő között van boldogság vagy esetleg csak azért vannak egymással mert számukra a jó külsejű pár nem adatik meg ezért nincs jobb felfogásba élnek
2016. jan. 22. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az esetek többségében inkább utóbbi, mondjuk ettől még lehet megszeretik egymást annyira, hogy elfelejtik, hogy csak azért jöttek össze, mert jobb nem volt és boldogok lesznek együtt...
2016. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát erre írtam volna egy nem ide illőt. Mi az hogy csúnyább? Ha együtt vannak, az nem a véletlen műve.
2016. jan. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyen párt!Röhej tárgya mindig ha kilépnek együtt az utcára!Hátulról úgy néznek ki mint két pasi kézenfogva,a csaj dagadt,kopaszodik,a srác csúnya,vastag fekete keretes szemüveget hord és kancsal.Az Isten is egymásnak teremtette őket!
2016. jan. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, érzéseik csakis a cicababáknak és a kigyúrt állatoknak vannak. Az előnytelenebb külsejű emberek érzelmileg teáscsészék, akiknek fogalmuk sincs róla, mi a boldogság és a szerelem, és párjuk is kizárólag azért van, mert azt hallották, hogy ez a divat.

Istenem...

2016. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!