Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem szeret?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21éves vagyok és egy mostanában eleg bonyolult kapcsolatban elek parommal. 4honapja vagyunk egyutt es mar kisbabat varok tole(3honapos), igaz eleg hamar kovetkezett be, ezzel tisztaban vagyok, nem gondoltam at. Az elejen mint a filmekben ugy indult az egesz boldogsag stb...de 2honapja ugy viselkedik velem, mintha nem erezne semmit irantam. Gunyosan beszel, maskor meg szepen, ugymond egyszer szeret egyszer nem. Tegnap a szemembe mondta h egy hete mar beszelget egy masik lannyal ugy h el is szokott menni hozza, itthon max ha par orat tolt. Nem dolgozik.. En meg mennek csak nem lehet a baba miatt sajnos..ahogy tudtam vazoltam a dolgokat..kerlek valaki segitsen. Elore is koszonom!
2016. jan. 24. 11:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Alig ismerted és már gyereket szülsz neki, ő meg már most másfelé kacsingat. Nem akarok károgni de az lesz a vége hogy otthagy, te ott maradsz egy kisgyerekkel 22 évesen és nézhetsz hogy ki akar veled majd úgy kapcsolatot hogy egyedülálló anyuka vagy 22 évesen. Ráadásul elég felelőtlen vagy, így senki se vesz komolyan.

Majd talán találsz vmi szerencsétlent aki kidolgozza a belét hogy eltartsa más gyerekét meg téged amíg gyesen vagy.

2016. jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Te most komolyan egy olyan emberrel vállaltál gyereket, akit szinte alig ismersz? Mégis mire vállaltad, ha nem is dolgozik? És neked van valami jövedelmed? Dolgoztál?
2016. jan. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nyilván nem szeret, neked meg eszed semmi, ha 1 hónap után gyereket vállalsz valakivel... istenem...
2016. jan. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A szüleid nem próbáltak meg lebeszélni a babáról?
2016. jan. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne a gyerek egyértelmű lenne, hogy hagyni kéne a francba a dolgot. Viszont ez a pár hónap semmi köteléket nem adott nektek, meg semmi felelősségtudatot ahhoz, hogy biztos legyél benne, hogy felneveli a gyereket, főleg, ha már most máshova jár.

Szóval ez egy eléggé cseszett egy helyzet. Egyrészt beszéld meg vele, hogy mit kéne tenni, másrészt pedig még mindig ott van a lehetőség, ha egyedülálló anya lennél, kereset, támogatás nélkül, hogy lepasszold.

Nem feltétlenül szüleidhez, nekik is nyűg lehetne, meg a gyereknek sem lenne jó sorsa. Árvaházban ugyanez a helyzet, viszont lehet, hogy valakinek szüksége lenne egy gyerekre, aki nem tud szülni, és örökbefogadna egyet.

Abortuszt nem ajánlok.

Vagy fogod, és felneveled magad, és így is úgy is egy jó lecke arra, hogy nem szabad naivnak lenned, meg ennyire felelőtlennek. Gyereket pár hónapos ismeretség után, nulla anyagi háttérrel nem szabad vállalni. Elrontod a saját, meg a gyereked életét is.

Beszélj a sráccal, meg a hozzátartozóiddal / barátaiddal, akikre számíthatsz és mérlegelj aszerint. De a srácra tényleg nem számíthatsz annyira. Azt mi nem tudjuk, hogy szeret-e vagy sem, de ez a pár hónap még igazi szeretetre is kevés lenne, fellángolásra éppen elegendő az a két hónap, amit írtál.

2016. jan. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Na, hát ezért nem filmekből kéne tanulni a szerelmet... :( A lila köd szép meg minden, de nem szabad rá egy kapcsolatot alapozni... Meg kell várni, hogy ha majd elmúlik, marad-e utána is szeretet, kölcsönös megbecsülés, ragaszkodás... Mert ez a lángolás át tud alakulni egy biztosabb szerelemmé, tapasztalatból mondom, de ennyire első időkben ekkora iszonyatos nagy elköteleződésbe hullani, hát... Iszonyat felelőtlenség.


Erre nem tudok, mit mondani, egy hónap után teherbe esni?? (Illetve tudnék, de nagyon csúnyát, ezért inkább nem mondom)

Ne haragudj, ezt nagyon elszúrtad, mert még egy házasságot is vissza lehet csinálni, de a gyereket nem... Szegény gyerek meg most jöhet ide a bizonytalanságba... Ha másra nem jó, legyen ez egy jó lecke neked, és legalább tanulj belőle!!


A srác magatartása tényleg azt mutatja, hogy nála már el is múlt a lila köd... Szemedbe mondta gyakorlatilag, hogy megcsal. És még csak nem is dolgozik?? Ne építsd rá, hagyd ott, ha teheted!


Nem vázoltad az egyéb körülményeidet, ezért arra nem tudom még, mit mondjak, mit tehetnél. Nem tudom, a családodra mennyire számíthatsz, van-e valami munkád, végzettséged, lakhatási lehetőséged, stb.

2016. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok bunkó lenni, de gratulálok, hogy ilyen ügyesen elintézted az életed!
2016. jan. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss, de tőlünk mit vársz? Nem vagyunk varázslók, hogy vissza csináljuk. Ezt elég ostoba mód elintézted, neked kell megoldani. Nyilván nem szeret, csak kihasznál, és megy majd, ha úgy alakul. Neki ennyi volt.
2016. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Keress új pasit! Bár nem sok esélyed van gyerekkel.

Szóval elk.rtad az életed már jó fiatalon.

2016. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
Nem kúrtad el,ha nagyon vágytál babára.Ezt a pasit szerintem elfelejtheted,de a gyerektartást ne hagyd elúszni,másik pasit meg gyerekkel is lehet találni,de azt jól ismerd meg.Örülj a babának,a pasin meg ne agyalj.
2016. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!