Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem szeret?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21éves vagyok és egy mostanában eleg bonyolult kapcsolatban elek parommal. 4honapja vagyunk egyutt es mar kisbabat varok tole(3honapos), igaz eleg hamar kovetkezett be, ezzel tisztaban vagyok, nem gondoltam at. Az elejen mint a filmekben ugy indult az egesz boldogsag stb...de 2honapja ugy viselkedik velem, mintha nem erezne semmit irantam. Gunyosan beszel, maskor meg szepen, ugymond egyszer szeret egyszer nem. Tegnap a szemembe mondta h egy hete mar beszelget egy masik lannyal ugy h el is szokott menni hozza, itthon max ha par orat tolt. Nem dolgozik.. En meg mennek csak nem lehet a baba miatt sajnos..ahogy tudtam vazoltam a dolgokat..kerlek valaki segitsen. Elore is koszonom!
2016. jan. 24. 11:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A sráctól ne is várj semmit, vagy kivárod, hogy ő hagyjon el, vagy te lépsz le. Én az utóbbit ajánlom. A gyerekkel kapcsolatban pedig két választásod van. Vagy megtartod, és egyedül/szülőkkel együtt felneveled de innentől akkor lőttek a fiatalságodnak, szórakozás, bulik, szabadidő, továbbtanulás, rendes állás, de még a kevéske pénzedet is, MINDENT fel kell áldoznod a gyerekedért. Vagy örökbeadod, esetleg elhelyezed anonim módon egy kórház inkubátorában. Neked kell döntened.
2016. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 acelsziv ***** válasza:
Na bravó. Még egy agyhalott r i b a n c... Még egy elcseszett kicsi élet... Szegény gyerek. Ne felejtsd el szülés után kipakooltatni magad. Ennyi ésszel nem kéne szaporodni.
2016. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Na ez... ez probléma... jézusom, babát vársz és ő más nőre hajt? jajj kincsem, én nagyon kíváncsi vagyok mi lesz itt.
2016. jan. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sok-sok kitartást és erőt kívánok Neked! és beszéld meg ezt a barátoddal. ő mégis mit akar? hogyan tovább? most fontos, hogy erős legyél, és nyugodtan kezeld a dolgokat. Minden rendben lesz, hiszem, hogy megtalálod a módját :)
2016. jan. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

nagyon szar helyzet. nagyon sajnálom a gyerekedet, mert neki kell igazán meginnia a felelőtlen döntésed árát.


a csávót el kell hagynod, abból amit leírsz, menthetetlen az ürge.

28F

2016. jan. 25. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Vannak akik 14-15 évesen már gyereket szültel. Na ennél mondjuk jobb helyzetbe vagy. legalább a tinédzserkorod kiélted :) most felelősségteljes élet jön, meg lehet ezt is oldani, és szeretetben is fel lehet nevelni azt a picit. ez is lehet szép idő. lehet erre is megoldást találni.
2016. jan. 25. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!